Prežite aktívne Vianoce bez choroby!

Choroba cez Vianoce je veľká nočná mora asi každého. Aby vás počas vianočných sviatkov nezastihla nečakaná nádcha či chrípka, mali by ste sa vopred poistiť. Pomôže najmä vitamín C!

To, že pravidelný prísun vitamínov do ľudského tela je mimoriadne dôležitý, vie asi každý. Len minimum ľudí však dbá na to, aby tento príjem aj skutočne dodržiavali. V čom je problém? Najmä v rýchlom modernom svete. Najmä v čase Vianoc asi každý zažíva veľký zhon, na poslednú chvíľu zháňame darčeky, dokončujeme veci v práci a v škole. Pomedzi to upratujeme, pečieme a chystáme všetko tak, aby sme Vianoce prežili v pohodlí. Čas na rozmýšľanie o príjme vitamínov nemá asi nikto. Nie je tak žiadnou zvláštnosťou, že zabúdame na konzumáciu ovocia a zeleniny. Za takýto vitamínový dlh sa nám naše telo môže veľmi nepríjemne odplatiť vo forme ochorenia. Keďže nechcete stráviť Vianoce v posteli s chrípkou, musíte niečo spraviť. Tu prídu vhod práve doplnky stravy, najmä vitamín C. Avšak pozor, nie je vitamín C ako vitamín C. Na čo si pri výbere vhodného doplnku stravy dávať pozor?

Výhodný Extra C 500

Predtým, ako si predstavíme najväčšiu výhodu doplnku stravy Extra C 500, pozrime sa na to, aké účinky vlastne vitamín C má. V prvom rade slúži ako skvelý antioxidant, pomáha posilňovať imunitu, a teda chrániť telo pred pôsobením vírusov a baktérií, ktoré sú všade okolo nás. Keď vitamín C prijmete, telo ho ihneď využije. Problémom však je, že keď užijete vitamín C v klasickej forme, telo ho hneď spotrebuje a nedokáže ho prirodzene ukladať na dlhšiu dobu. Chvíľu tak ste chránení, no nie po celý deň. Tu sa dostáva k slovu práve doplnok stravy Extra C 500, ktorý je v podobe kapsúl s postupným uvoľňovaním. Vitamín C sa tak postupne uvoľňuje počas celého dňa, vďaka čomu ste perfektne chránení.

Doplnok stravy Extra C 500 zoženiete v e-shope Greenlike.sk. Tak neváhajte a prežite Vianoce s rodinou a priateľmi bez nepríjemných ochorení!