Mandľový a kokosový olej – ideálny vianočný darček?

Vianoce sú za rohom a vy iste uvažujete nad tým, aké darčeky dáte svojim blízkym. Výber zaujímavého, no zároveň prospešného darčeku môže byť celkom komplikovaný, my vám však prinášame jeden cenný tip!

Neraz ste už určite počuli o tom, že jedným z najlepších vianočných darčekov je práve kozmetika. Prečo? Nuž, je práve spojením niečoho zaujímavého, no zároveň funkčného. Každý človek sa rád o seba stará a dostať drahú a účinnú kozmetiku je veľmi príjemné prekvapenie. Otázka však znie, akú kozmetiku vyberať. Ak vyberáte darček pre ženu, možností je neúrekom. V tomto prípade sa však neoplatí riskovať s voňavkami a ďalšími doplnkami, každá žena má totiž väčšinou svoje obľúbené značky a prípravky, ktoré používa. Darovaná kozmetika tak nemusí úplne pasovať vkusu danej osoby a v konečnom dôsledku tak takýto darček nesplní účel. Vhodné je tak darovať tzv. neutrálnu kozmetiku, ktorú využijú tak ženy, ako aj muži.

Takou kozmetikou je napríklad mandľový a kokosový olej. Na prvý pohľad síce drobnosť, v skutočnosti však veľmi účinný prípravok, ktorý prináša nejednu výhodu!

Dokonalý wellness pre pokožku

Mandľový a kokosový olej je to najlepšie, čo môžete svojej pokožke dať. Totiž, pokožka je každodenne mimoriadne namáhaná, čo sa odráža na jej postupnom vysychaní, strate pružnosti, tvorbe šupiniek a mnohých ďalších neduhoch, ktoré sú nepríjemné nielen po stránke estetickej, ale aj funkčnej. Na to, aby si pokožka zachovala svoje ideálne vlastnosti, pritom netreba vôbec veľa! Kokosový a mandľový olej obsahuje účinné prírodné látky, ktoré pokožku hydratujú, vyživia, dodajú jej pôvodnú pružnosť a pevnosť. Už po niekoľkých aplikáciách týchto olejov sa pokožka výrazne zmení k lepšiemu. Je už len na vás, či vám skôr bude voňať a vyhovovať kokosový alebo mandľový olej. Ich účinky sú v zásade podobné.

Tak neváhajte a darujte funkčnú kozmetiku aj vy!