Masážny prístroj na krk
Masážny prístroj na krk

Snaha zlepšiť svoj život neprichádza len so začiatkom nového roka. Podľa doterajších výskumov je preukázané, že kvalitu nášho života chceme zlepšiť vždy na začiatku týždňa, mesiaca a roka. Či už patríte medzi ľudí s novoročnými predsavzatiami alebo ste sa tento rok rozhodli nemyslieť na ne, zlepšenie kvality života sa vás týka. Výhodou je, že stačí zaradiť malé kroky na to, aby ste pocítili skutočný rozdiel. Stavte tento rok na perfektnú masáž, ktorú si môžete dovoliť i v pohodlí svojho domova. Extrashop.sk si pre vás pripravil masážne pomôcky, ktoré posunú zážitok z domácej masáže na úplne novú úroveň.

Masážny prístroj na krk, ktorý dá zbohom bolesti krčnej chrbtice

Neustála práca za počítačom, neprirodzená poloha krku i zlé držanie tela sa prejavia veľmi rýchlo. Stuhnutá krčná chrbtica a ostrá bolesť vás budú sprevádzať na každom kroku. Bolesť krčnej chrbtice sa môže pretaviť i do dlhotrvajúcich migrén, ktoré citeľne znížia váš každodenný komfort. Ideálne je, ak sa zameriate na správne držanie tela a do svojej dennej rutiny zakomponujete niekoľko cvikov z pilates alebo jogy. Krátky strečing dokáže vaše ťažkosti zmierniť.

Neodporúčame však podceňovať ani regeneráciu. Masážny prístroj na krk sa môže stať súčasťou vašej večernej rutiny. Pripravte si upokojujúci teplý čaj, odpočiňte si v obľúbenom kresle a siahnite po masážnom prístroji, ktorý vám umožní vychutnať si chvíle odpočinku. Masáž od odborníka je vítaným spestrením a rozhodne nepodceňujeme význam skutočnej masáže. Sú však chvíle, kedy domácu masáž naozaj oceníte – najmä vo chvíľach, keď vonku vládne skutočne zlé počasie a vám sa nechce opustiť teplo domova. Pokojnú atmosféru si môžete vytvoriť i doma, a to najmä v prípade, že máte tie správne masážne pomôcky.

Masážny prístroj, ktorý môžete mať vždy pri sebe

Ak je pre vás dlhé cestovanie náročné, siahnite po masážnom vankúši, ktorý si môžete vychutnať doma i na cestách. Masážny vankúš je navrhnutý tak, aby zlepšil prekrvenie vášho krku a uvoľnil svaly, ktoré sú stuhnuté dlhým sedením v jednej polohe. Jemný povrch je príjemný na dotyk. Vankúš sa jednoducho prenáša, a tak si uvoľnenie krku a ramien môžete vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek.

Masážne prístroje môžete zaradiť i do svojej každodennej skrášľovacej rutiny. Skvelou voľbou je napríklad masážny prístroj s infračerveným svetlom, ktorý vám pomôže zmierniť prejavy celulitídy a je dobrým pomocníkom po náročnom cvičení. Pomôže vám uvoľniť namáhané svaly i zlepšiť elasticitu pokožky.

Masážne prístroje a pomôcky sú vhodným spestrením vašej relaxácie. Predstavujú drobný krok, ktorý zlepší každý váš deň. Na extrashop.sk objavíte masážne pomôcky, ktoré využijete doma i na cestách.