Trampolína a vírivka

Nechce sa vám ísť do posilňovne a strácať čas cestou tam a späť? Radi zostávate doma a cvičíte s pomocou vlastnej telesnej hmotnosti? Alebo máte doma malú miniatúrnu posilňovňu, ktorá vás udrží v plnej kondícii? Potom si určite radi zaobstaráte domov ďalší pár pomocníkov, ktorí vám pomôžu udržať telo v skvelej kondícii a myseľ v pozitívnej nálade aj vo chvíľach, keď prežívate stres alebo náročné obdobie v práci.

Vírivka nezaberie veľa miesta

Ak ste milovníkom vody a z času na čas radi navštívite kúpele alebo termálne kúpele, určite si do svojho domova zaobstarajte nafukovaciu vírivku. Dávno preč sú časy, keď vírivka bola výsadou bohatých alebo snobov. Dnes sa s ním podobne ako so záhradnými bazénmi môžete stretnúť na mnohých terasách, v záhradách, na chatách alebo aj v interiéri, ak nemáte v teplejších mesiacoch priestor vonku.

Vírivka vám poskytne veľa romantických chvíľ vo dvojici, ale aj veľa zábavy s priateľmi, deťmi alebo inou rodinou. Stačí si vybrať model vírivky,  ktorý pojme až šesť osôb naraz. Spoločne si môžete vychutnať teplý kúpeľ plný bubliniek, nechať trysky masírovať vaše unavené svaly a nielen váš chrbát sa vám poďakuje.

Vírivá vaňa je tiež ideálnym darčekom pre tých, ktorí by chceli ísť do kúpeľov, ale hanbia sa a kúpu sa len doma, rovnako ako si nechcú dopriať masáž od maséra, pretože nemajú radi, keď sa ich dotýkajú cudzí ľudia. Zdá sa vám to smiešne? Takýchto ľudí je medzi nami veľa.

Chcete si poriadne oddýchnuť?

Je dobré vypustiť paru, či už po práci, alebo keď sa vám zdvihne adrenalín, napríklad keď máte deti. Môžete použiť boxovacie vrece, ale možno vám bude viac vyhovovať trampolína. Získate dostatok pohybu na celé hodiny, zvýšite si kondíciu a spevníte telo.Trampolína a vírivka

Pri výbere trampolíny venujte pozornosť tomu, aká veľká by mala byť, či na nej chce skákať jedna osoba alebo viac osôb naraz, vyberte si typ s kvalitnou a stabilnou konštrukciou, krytom pružín a bezpečnostnou sieťou.

Široký výber víriviek a trampolín nájdete v e-shope www.hawaj.sk. Kúpte si ich a užite si nielen letnú dovolenku.