Cítite, že vaša imunita dostáva počas chladných jarných dní poriadne zabrať? Nečakajte, kým vás zradí, podporte ju! Pomôže vám napríklad Echinacea 500 plus.

Obdobie zimy je pre našu imunitu a celkové zdravie veľkým šokom. Zrazu sa celý imunitný systém musí spamätať z teplého letného počasia a prispôsobiť sa na niečo nové, oveľa menej príjemné. Táto zmena je pre mnohých z nás namáhavá, čo sa prejaví jasne – oslabeným imunitným systémom, ktorý sa prejavuje častými chorobami. Zdravie je ale v zime dôležité, aj keď niektorí z nás sedia radšej celú zimu doma a raz za čas vyjdú von na prechádzku, aby zbytočne oslabenú zimnú imunitu neprovokovali, mnohí z nás sa venujú zimným športom. Teda, aspoň by sa chceli celú zimu venovať zimným športom. Keď ale po prvej lyžovačke na dva týždne ochoriete, zábavná zima strávená športom to asi nebude… Keďže väčšina z nás nemá možnosť stravovať sa tak, aby sme pravidelne dopĺňali všetky telu potrebné vitamíny a látky, jedinou možnosťou, ako imunitu podporiť, sú doplnky stravy. Napríklad Echinacea 500 plus.

Ťažký názov, rýchly účinok

Čo to tá Echinacea 500 plus vlastne je? Echinacea je pekná bylinka, ktorá má doslova zázračné podporné vlastnosti imunity. Prispieva k správnej funkcii imunitného systému, pôsobí na horné dýchacie cesty, upokojuje podráždenie v krku a hltane a v chladnom počasí podporuje dýchacie cesty. To je presne to, čo v zime všetci potrebujeme. Druhou zložkou je huba Reishi, ktorá taktiež podporuje imunitný systém, rovnako ako vitamín C spolu so zinkom. Vitamín C sa zároveň podieľa na znížení miery únavy a vyčerpania, čo je taktiež jeden z problémov, ktorý zima so sebou prináša. Tak nečakajte, kým vás imunita definitívne zradí, podporte ju ešte dnes! Prípravok Echinacea 500 od spoločnosti NATURVITA nájdete na webstránke Symphytum.sk.