Mnohí z nás nie sú spokojní s perami, ktoré nám nadelila matka príroda. Okúzľujúce pery sú základom na to, aby sme boli okúzľujúci ako celok. Ako teda získať pery, ktoré budete hrdo ukazovať všetkým naokolo?

Možno si to až tak veľmi neuvedomujeme, ale pery sú skutočne dôležitým orgánom, bez ktorého by sme existovali len veľmi ťažko. Pery totiž nemajú len praktickú funkciu ako orgán, ale aj emočnú. Ale pozrime sa na to postupne. Ich prvý účel si môžete vyskúšať hneď teraz, umožňujú nám totiž zrozumiteľne rozprávať. Všimnite si, koľko hlások dokážeme vysloviť správne práve vďaka perám. Druhá, nemenej dôležitá funkcia sa viaže na príjem potravy. Pery uzatvárajú našu ústnu dutinu, teda sa výrazne podieľajú na prijímaní potravy. A neuzatvárajú ju len tak, aby bolo. Uzatvárajú ju vodotesne, predstavte si, že by sme pery nemali. Len čo by sme sa ponorili do vody, ústa by sme v tom okamihu mali plné vody. Praktických výhod by sme našli ešte veľa, poďme sa však pozrieť na dôležitejšiu stránku pier – emočnú. Pery sú symbolom lásky. Bozk ako taký je jeden z najhlavnejších symbolov lásky. Tomu sú aj pery prispôsobené, sú totiž jednou z najcitlivejších častí ľudského tela. To je dôvod, prečo sú bozky tak príjemným zážitkom. Práve emočná funkcia pier je dôvodom, prečo si dávame na vzhľade pier záležať. Najmä nežnejšia polovička ľudstva. Pekné, plné pery sú totiž neodolateľné a doslova vyzývajú k pobozkaniu. Nie všetci sme však obdarení tak príťažlivými perami. Dobrá správa – dá sa to zmeniť!

Nové pery za pár minút

Zväčšenie pier už dnes nie je žiadnou novinkou, preto sa mnoho žien rozhoduje ísť touto cestou. A tak je tu PermaLip, implantát, ktorý je určený výhradne na vyplňovanie pier. A tak ponúka bezpečné zväčšenie pier, ale čo je najdôležitejšie, aj po aplikácií implantátu zostáva vzhľad pier veľmi prirodzený. Ako vyzerá proces, keď sa pre implantát PermaLip rozhodnete? Prvým krokom je konzultácia s plastickým chirurgom, ktorý vyberie správny implantát na základe požiadaviek klienta. Druhým krokom je samotná aplikácia implantátu, ktoré je až neuveriteľne rýchla a jednoduchá. Pri miestnom znecitlivení sa na vrchnej a spodnej pere vytvoria malé rezy, cez ktoré sa implantát umiestni do pery. Rez je následne uzatvorený vstrebateľným stehom. A to je celé, aplikácia trvá len okolo 30 minút. Samozrejme, výsledok nebude viditeľný hneď, v prvom momente po zákroku. V prvých dňoch môžete očakávať mierny opuch, ktorý však po pár dňoch zmizne a vy si môžete plnohodnotne užívať nové pery. PermaLip prináša niekoľko výhod oproti niektorým konkurenčným spôsobom zväčšenia pier. Napríklad, že nezarastá do okolitého tkaniva, čo má jednu veľkú výhodu – dá sa jednoducho odstrániť. Ak sa z nejakého dôvodu rozhodnete pre pôvodný vzhľad pier, za pár minút sa implantát odstráni, bez akýchkoľvek následkov. Ak hľadáte viac informácií o implantáte a jeho aplikácií, navštívte portál Estheticon. Prípadne, ak máte záujem o samotnú aplikáciu implantátu, Aveclinic Bratislava je tu pre vás. Tak nečakajte, doprajte si očarujúce pery už dnes!