Koľkokrát denne používate uteráky? Už ste niekedy premýšľali nad tým, že človek potrebuje v priemere tri až štyri uteráky? Áno, je takmer nemožné si predstaviť náš život bez používania uterákov, ktoré rozdeľujeme na ručné, kúpeľňové, kuchynské či dokonca plážové osušky. Pri výbere uteráku je dôležité, aby bol mäkký, no základom tiež je, aby vyhovoval vašim potrebám, želaniam a pochopiteľne aj rozpočtu. Počuli ste už o bambusových uterákoch, ktoré sú v dnešnej dobe mimoriadne obľúbené?

Prečo práve bambus?

Už ste niekedy počuli o bambusových uterákoch? Kvalitné uteráky a osušky vyrobené z bambusu sú ekologické, hypoalergénne a odolné. Dnes je tento materiál výbornou alternatívou k známym bavlneným utierkam, takže stále viac výrobcov používa pri ich výrobe práve bambusový materiál, ktorý okrem iného vyniká prvotriednou životnosťou a kvalitou.

Bezkonkurenčné prednosti bambusových uterákov

Bambusové uteráky sú mimoriadne hebké, mäkké, nadýchané a príjemné na pokožku. Výhodou je, že si svoje vlastnosti uchovávajú aj vtedy, keď sú vlhké! Sú určené pre ľudí, ktorých trápia alergické reakcie, dokonca minimalizujú riziko vzniku ďalších alergií. Chránia pokožku pred slnkom, zbytočne ju nedráždia a sú obľúbené aj vďaka tomu, že sú rýchloschnúce, čo oceníte trebárs pri športe. A aké sú ďalšie výhody bambusových uterákov a osušiek?

  • Luxusný a nadčasový dizajn,
  • Ekologickosť,
  • Antibakteriálne vlastnosti,
  • Pri výrobe sa nepoužívajú žiadne škodlivé pesticídy alebo hnojivá.

Luxusné bambusové uteráky a osušky môžete zakúpiť v e-shope Goldea.sk, ktorý ponúka široký sortiment farieb; nádherný vzhľad i ozdobné prvky uterákov a osušiek; vysokú kvalitu produktov, čoho dôkazom je aj množstvo spokojných zákazníkov. 70% bambusu a 30% bavlny využitých pri výrobe uterákov a osušiek je zárukou bezkonkurenčných predností, ktoré si okamžite zamilujete aj vy!