Letáky a supermarkety online – to je Kupino

Projekt Kupino.sk čistí naše schránky a prináša nám dokonalý prehľad o výhodných nákupoch. Už sa nemusíte báť, že vám bez letáku v schránke niečo utečie. Dajte si na schránku „Nevhadzujte letáky“ a začnite svoje obľúbené supermarkety a ich letáky sledovať online na Kupino.sk.

Konečne doháňame našich susedov. V Českej republike sleduje službu Kupi.cz, ktorá je alternatívou nášho Kupino.sk, až tretina domácnosti. Obe služby majú rovnaké zameranie. Ponúkajú online distribúciu letákov a katalógov rôznych významných predajcov, vrátane všetkých supermarketov. Vďaka tomu šetria nielen prírodu, ale aj peňaženky zákazníkov. Sledovať lacné a výhodné ponuky je teraz jednoduchšie ako bývalo pred tým.

Čo si nenechať ujsť?

Tradične ako zákazníci sledujeme letáky hypermarketov a supermarketov. Najobľúbenejšími sú Lidl, Coop, Tesco, Kaufland a Metro. Lidl ponúka zaujímavé týždenné akcie nielen čo sa týka sortimentu potravín, ale aj spotrebného tovaru. Obľúbené je oblečenie pre deti, basic kúsky pre šatník dospelých, oblečenie pre šport, hračky, potreby pre dielňu, do kuchyne, ale tiež kreatívne potreby. Hitom sú tiež tematické týždne, kedy môžeme spoznávať tradičnú kuchyňu iných štátov. V letáku Kauflandu zas preskúmame ponuku zeleniny a ovocia, ktorá tu býva snáď za najlepšie ceny a obvykle v top kvalite.

Kupino.sk však sleduje aj katalógy a letáky ďalších firiem. Z tých zameraných na nábytok a bývanie sú obľúbenými Asco, Mekury Market, OBI, Jysk či Ikea. Z elektroniky najčastejšie sledujeme COMFOR, DATART, eD Profi, ELSATEX či NAY Elektrodom. Ušetriť dokážeme aj vďaka letákom drogérií. Obľúbenými sú 101 drogerie, DM drogerie, Dr. Max, Teta, ale aj Avon. Nesmieme zabudnúť ani na letáky s módou, obuvou a športovými potrebami. Z tých sú tradične obľúbenými Pepco, A3 SPORT, Author, Bonprix či Deichmann.

Potrebujte kúpiť niečo za dobrú cenu? Naučte sa na Kupino hľadať

Zvykli ste si niektoré veci kupovať vo veľkom? Trebárs trvanlivé mlieko po celých kartónoch? Je to jednoduché. Na Kupino.sk zadajte do vyhľadávacieho okienka „mlieko“ a zistíte, kde je aktuálne v akcii a za akú cenu. Je to ideálny spôsob, ako ušetriť pri nákupe potravín. Chystáte sa piecť? Nájdite lacno maslo. Zavárate? Bude sa vám hodiť lacno cukor. Takto zistíte aktuálne akcie na pivo aj na zemiaky.

Kupino.sk ponúka akčné letáky a tisícky zliav na jednom mieste

Kupino.sk dnes ponúka 453 aktuálnych letákov. Nebojte, nestratíte sa v nich. Sú starostlivo rozčlenené a ľahko nájdete presne to, čo hľadáte. Môžete tiež na jednom mieste sledovať aktuálne až 1727 akčných produktov. Jednoducho sa pozriete na zľavy týkajúce sa vášho mesta, ale tiež na adresy a otváracie hodiny obchodu, ktorý hľadáte. Urobte z Kupino.sk svojho nákupného sprievodcu a začnite nakupovať ešte výhodnejšie než doposiaľ.