Čo robí chlapa príťažlivým a dodá mu ten správny šmrnc? Okrem príjemnej vône a jedinečného štýlu aj správny doplnok v podobe trendy šperku. Je to práve chirurgická oceľ a náramky, prstene a pánske retiazky z nej, ktoré sú tým, čo rozhodne zaujme. Prečo? Tu sú 3 jasné dôvody…

  1. Chirurgická oceľ a šperky z nej sú trendy

Chlap, ktorý sa nebojí doplnkov a šperkov, je trendy chlap. Obzvlášť, ak sú to špičkové šperky z chirurgickej ocele pre mužov, ktoré sa tešia čoraz väčšej popularite. Retiazky, prstene či náramky z chirurgickej ocele sú skrátka trendom, ktoré si mnoho chlapov obľúbilo aj pre ich vysokú odolnosť, praktickosť a elegantný vzhľad.

A keďže starostlivosť o ne je nenáročná, no oceľové šperky sa napriek tomu krásne lesknú, kto by ich nemiloval?

  1. Nielen zlato sa ligoce

Chirurgická oceľ je druh nehrdzavejúcej ocele, ktorý sa vyrába s rôznymi prímesami – za všetky možno spomenúť chróm, nikel či mangán. V porovnaní s klasickým zlatom alebo striebrom je naviac o dosť lacnejšia, no popri tom si udržiava punc kvality.

Keďže pánske prstene či náramky z chirurgickej ocele sú k dispozícii v rôznych tvaroch, farebných kombináciách a v stopercentnom lesku bez námahy, skutočne každý si nájde to svoje.

  1. Šperky z chirurgickej ocele pristanú každému a nikomu neškodia

Striebro je pre mnohých nevhodné zo zdravotných dôvodov. Je naň totiž alergických veľa ľudí, a tak chtiac-nechtiac siahajú po inej, zdraviu neškodlivej alternatíve.

Chirurgická oceľ môže byť tiež vyrábaná s prímesou niklu, ale rovnako tak nemusí. V každom prípade, aj s niklom ho má o tretinu menej ako striebro, čo garantuje bezproblémové nosenie a nehrozia žiadne alergické reakcie.

Rozhodne aj toto je podstatný argument, prečo chirurgickú oceľ a šperky z nej chlapi veľmi môžu. A čo presvedčilo vás?