Malé čierne šaty by mali visieť v skrini každej skutočnej ženy, a to hneď z niekoľkých dôvodov. Znamenajú nadčasovú klasiku a eleganciu, ich výhodou je, že si ich môžete obliecť v podstate na akúkoľvek príležitosť a skvelou správou je i to, že sa veľmi ľahko kombinujú. Môžete si vybrať z viacerých strihov, veď ponuka v našich obchodných domoch je skutočne bohatá. Máte širšie boky? Ideálne budú malé čierne šaty s áčkovou sukňou, ktorá nenápadne prekryje problémovú partiu. Vašou najväčšou prednosťou je bujné poprsie a radi sa ním pochválite? Samozrejme, že máte právo byť hrdá na obdarený hrudník, veď koľko žien po ňom tak túži. Vyberte si šaty s výstrihom, no dajte pozor na jeho hĺbku, predsa ide skôr o spoločenský kúsok.

Nebojte sa rôznych materiálov

Rozhodne sa neobmedzujte ani pri voľbe materiálu. Bude to krajka, šifón, satén či praktická bavlna? Vďaka týmto možnostiam si môžete vybrať šaty, ktoré vám skutočne padnú a budú vám pasovať. Pokiaľ sa nebojíte experimentovať, skúste siahnuť po kožených šatách, ktoré sú ozaj originálnym, no veľmi sexy kúskom!

Niet nad šperky

Šaty môžete oživiť správnym výberom šperkov, ale i opaskom či štýlovým sakom. Nebojte sa kombinovať farby a pohrajte sa s detailmi. Výrazné náušnice, masívny náhrdelník, farebná kabelka, veľký klobúk či trblietavé lodičky dokážu spraviť aj z tých najjednoduchších šiat niečo výnimočné! Pamätajte, že čím jednoduchšie šaty si kúpite, tým ľahšie budete striedať ich vzhľad a nikto si ani len nevšimne, že ste pri toľkých rôznych outfitoch použili len tie jedny jediné, ale skrátka nesmrteľné!

FOTO: © wehands / Dollar Photo Club