Všimli ste si, že stále čoraz viac žien nosí roláky? Niet sa čomu čudovať. Ide o veľmi praktický, no nadčasový kúsok, ktorý bude v móde snáď naveky! Roláky príjemne zahrejú a okrem toho dokážu veľmi pekne vytvarovať postavu. Nechajte sa inšpirovať od slávnej herečky Sandy Bullock, ktorá vie, čo je trendy.

Možno sa budete čudovať, ale aj také celebrity milujú pohodlné oblečenie, pričom výnimkou nie je ani Sandra. Tá si v poslednej dobe obľúbila práve roláky, ktoré sa v podstate nosia už od zimy. Maxi roláky sú vyrobené z pleteniny a sú skvelým kúskom, ktorý môžete skombinovať do akéhokoľvek outfitu. Ideálna je kombinácia s puzdrovou sukňou, úzkymi koženými  nohavicami či roztrhanými rifľami. Sandra Bullock ich kombinuje i s voľnými nohavicami, no pokiaľ tento štýl nohavíc príliš neobľubujete, nevadí. Rolák je univerzálnym kúskom a hodí sa takmer k čomukoľvek.

Nebojte sa výrazných farieb

Pýtate sa, či si môžete k roláku zvoliť i masívne a výrazné šperky? Samozrejme, že áno! Pokiaľ ste siahli po jednoduchej farbe ako je biela, béžová či čierna, vyskúšajte masívny náhrdelník, ktorý nádherne oživí váš „look“. Kráľovskú modrú, sýtu červenú či limetkovú farbu nemusíte kombinovať so žiadnym výrazným šperkom, no pokiaľ predsa len chcete, siahnite po hodinkách či opasku, ktorý bude ladiť s vašim outfitom. Podstatou roláku je voľnosť, pohodlie a tzv. casual style. Zabudnite na nepohodlné topánky, príliš luxusnú kabelku či výrazný make-up. Vyrazte si von v úplne jednoduchom oblečení, ktoré bude zároveň sexy! Možno sa vám to nezdá, ale i roláky dokážu nádherne zvýrazniť ženské krivky.

FOTO: © victoria_fox / Dollar Photo Club