V profesionálnej kuchyni nájdete množstvo nožov, v ktorých bežný človek nevidí ani žiadny rozdiel. Niektoré môžu byť určené na mäso, syr, ovocie, chlieb … Možností je teda skutočne veľmi veľa, no vybrať si tie „pravé orechové“, ktoré budú pre vás vhodné, môže byť niekedy problém. Treba si pamätať, že nôž musí byť veľký, ostrý a ťažký, keďže práve tieto tri kritéria znižujú riziko zdravotnej ujmy na minimum.

tescoma_01Niet nad ostré a pevné nože …

V bežnom živote používame väčšinou tri typy nožov, a to na krájanie zeleniny, s čepeľou na pečivo  a univerzálny. Set obsahuje obvykle až 7 nožov rôznych veľkostí či tvarov, pričom všetky nože by mali byť príjemné na uchopenie. Kuchynské nože Tescoma sú nielen dizajnovo veľmi pekné, no v prvom rade mimoriadne kvalitné, pevné a odolné, čo si už pri prvom použití všimnete.Japonské nože predstavujú ďalšie z kuchynských doplnkov, ktorých výhody spočívajú v ľahkosti a rýchlom krájaní všetkých druhov potravín. Okrem toho majú obojstranné vertikálne vrúbkovanie, takže sa nemusíte báť zachytávania zvyškov jedla na čepeli. Uľahčite si aj vy krájanie vďaka japonským nožom, ktoré sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu.

863048Neodmysliteľnou súčasťou sú samozrejme aj príbory Tescoma, ktoré vám umožnia vychutnať si jedlo v pohodlí domova. Tie sú vyrobené taktiež z prvotriedneho materiálu (oceľ), ktorý je nielen vzhľadovo veľmi pekný, ale aj „dokonalo padnúci“ do dlane. Vybrať si môžete z viacerých prevedení ako sú praktické, klasické, moderné či luxusné príbory, no všetky sa vyznačujú jednou nenahraditeľnou vlastnosťou, a tou je kvalita! Investujte aj vy do niečoho, čo vám bude slúžiť ešte mnoho rokov a užívajte si vaše obľúbené jedlá vďaka kuchynskému príslušenstvu od Tescomy, ktoré vás nikdy nesklame.

FOTO: eshop.tescoma.sk