Elektrické kolobežky poskytujú pre svojich užívateľov množstvo výhod, čoho dôkazom je aj záujem, ktorý neustále rastie. Majú elegantný dizajn a prepracované funkcie, ktoré poskytujú bezproblémový jazdný zážitok na akomkoľvek povrchu. Aby ste sa však vo výbere kolobežiek lepšie zorientovali aj vy, je dôležité ujasniť si niekoľko zásadných faktorov, vďaka ktorým zvládnete výber hravo aj vy.

Alternatívny spôsob dopravy, ktorý vás len tak ľahko neomrzí

Netreba dodávať, že elektrické kolobežky sú cenovo prijateľné, a to vtedy,  pokiaľ ide o výber alternatívneho spôsobu dopravy. Nemusíte sa spoliehať na palivo, pretože tieto kolobežky jazdia výhradne na batériu. Výhodou je, že elektrokolobežku naštartujete otáčavým prvkom na rukoväti a následne zvolíte rýchlosť, ktorou sa chcete dopraviť do cieľa. Tá môže dosiahnuť pokojne aj 25 km/h, čo je samozrejme individuálne od konkrétneho typu elektrickej kolobežky.

Prenosnosť kolobežky kdekoľvek, kam sa vyberiete

Síce nie všetky, ale väčšina elektrických kolobežiek je prenosných, čo znamená, že ju môžete so sebou vziať kdekoľvek, kam sa vyberiete. Že vás čaká dovolenka v Chorvátsku, ktorú by ste si chceli spríjemniť športovou aktivitou? Kolobežka je skvelý nápad, ako si spestriť dlho očakávané dni na dovolenke a zároveň spoznať tajomné zákutia krajiny, ktoré by ste inak nespoznali.

Bezpečnosť na prvom mieste!

Či už ste sa rozhodli zakúpiť elektrickú kolobežku pre vás či pre vaše ratolesti, bezpečnosť má prvoradý význam. Výhodou je, že elektrická kolobežka ponúka množstvo bezpečnostných prvkov, pričom samozrejmosťou je osvetlenie, odpruženie, prehľadný displej, kotúčové brzdy či rozmerný nášľap, vďaka ktorému si nájdete komfortný postoj pri jazde aj na dlhších trasách.

Pokiaľ hľadáte kvalitné a zákazníkmi overené elektrické kolobežky, neváhajte a obráťte sa na inSPORTline, ktorý je zárukou bezpečnej kúpy priamo z pohodlia vášho domova!