S koncom jesene sa pomaly začínajú tešiť milovníci zimného ročného obdobia. Pomaly ale isto toitž prichádza obdobie zimných športov. Od lyžovania, cez skiaplinizmus až po bežkovanie, to všetko jednoducho k zime patrí. Keď sa k tomu pridá ešte krásne prostredie prírody, ideálna zimná aktívna dovolenka je na ceste. 

Slovensko ako kajina je bohaté na množstvo prírodných krás. Mnoho regiónov ponúka možnosti vychutnávať si nádhernú a romantickú krajinu v jej plnej kráse. Nechýba tu ani dostatok lyžiarskych centier či stredísk, ktoré okrem samotých zjazdoviek ponúkajú aj bežekárske trate na potulky prírodou, horami či lesmi.

Bežkovanie má oproti klasickému lyžovaniu veľkú výhodu v tom, že ponúka nezabudnuteľné zážitky v podobe túr na hrebeňoch hôr, ktoré poskytujú výhľad na okolitú krajinu. Slovensko je v rámci bežkárskych tratí mimoriadne vybavené. Existuje tu toiž mnostvo bežkárskych tratí na relatívne malej ploche. Veľmi zaujímavým a atraktívnym miestom pre nadšencov behu na lyžiach je práve lokalita Nízkych Tatier. Nachádza sa tu približne 30 kilometrov skvelo upravených tratí umiestnených v očarujúcej prírode. Okrem bežkovania je veľmi obľúbeným zimným športom aj skialpinizmus. Stáva sa čoraz viac populárny a obľúbený, pretože v sebe spája prvky lyžovania i horolezectva.

Lyžiarske stredisko Ski Tále ponúka podmienky na realizáciu všetkých športov spojených so zimným obdobím. Na svoje si prídu klasickí zjazdoví lyžiari, bežkári, ale aj skialpinisti. V okolí Hotela Partizán nájdete skvelé lyžiarske trate, aj s dokonalým prašanom, ktorý ocení každý fanúšik zimných športov. Trate sa vyznačujú vysokou kvalitou a skvelými lyžiarskymi podmienkami. Okrem toho, hotel ponúka aj možnosť uschovať si svoje lyžiarske vybavenie.

Ak plánujete v zime aktívnu dovolenku v podobe lyžovačky či snowboardovačky, nemali by ste zabúdať ani na ubytovanie. Pretože nič nie je lepšie, ako sa po celom dni, príjemne unavený, vrátiť do prostredia pekného hotela, kde si nayvše môžete vychutnať aj služby v podobe wellness. Pri slovnom spojení ubytovanie Tatry sa vám hneď môže vynoriť predstava pekného, útúlného a príjemného hotela, v ktorom si budete môcť dokonale oddýchnuť. Práve to všetko, no nielen, ponúka Hotel Partizán v prostredí lesa a hôr, ktorý sa vyznačuje vysokou kvalitou poskytovaných služieb.