V dnešnej uponáľanej dobe, kedy má každý z nás veĺa práce a povinností by sme nemali zabúdať na oddych. Ak ste dlhodobo vystavený stresu, je logické, že si vaše telo bude žiadať kompenzáciu v podobe oddychu a relaxácie. Ak nemáte čas alebo ani chuť či energiu na aktívny oddych v podobe napríklad športu, ideálnou voľbou je pre vás práve wellness. Ako však zabezpečiť, aby si vaše telo a myseľ poriadne oddýchli? 

 

Čo sa však pod samotným pojmom wellness ukrýva? Predovšetkým je spájané s pocitmy pohody, relaxu, oddychu. Ide v podstate o spojenie fyzickej, duševnej a sociálnej pohody. Hovoríme teda o procese alebo spôsobe, ktorým dospievame k základnému cieľu a tým je snaha o maximalizovanie vlastného potenciálu. Ak si užívate wellness, snažíte sa teda zlepšiť svoj život vo fyzickom, psychickom, sociálnom ale aj duchovnom aspekte. Všetky tieto aspekty vplývajú na človeka komplexne a pokiaľ na nich pracuje, tak vedú k spokojnému a šťastnému životu. 

 

Ak ste uťahaní z povinností, mali by ste všetko hodiť za hlavu a dopriať si oddych napríklad v podobe wellness víkendového pobytu. Nízke Tatry a oblasť Tále je veľmi príjemným miestom, ktoré okrem prírodných krás a možnosti aktívneho oddychu ponúka aj oddych pasívny, v podobe wellness. Hotel Partizán ponúka wellness balíčky, pri ktorých si každý príde na to svoje. Obsahujú množstvo druhov sáun, masáže, lymfodrenáž a rôzne tvárové a telové ošetrenia. 

 

Komplexná ponuka služieb wellnes Tále je rozmiestnená na 3 podložiach a priamo v areáli hotela si môžete dopriať všetky procedúry a poriadne si oddýchnuť. Okrem toho môžete v rámci Tále wellness využiť aj balneoterapie so zábalmi či pílingy. Nájdete tu moderné vybavenie a zážitok z relaxácie vám ešte umocnia panoramatické výhľady na okolitú krajinu doplnené vôňou dreva. Vy sa tak môžete nechať unášať pohľadom na okolitú krajinu, relaxovať a nemyslieť na nič.

 

Vybrať si môžete z viacerých typov pobytov. Či už sa rozhodnete pre romantický pobyt s partnerom, alebo dámsku či pánsku jazdu,  oddych máte stále zaručený. Dokonca, wellnes balíčcky si môžete nakombinovať aj podľa vlastného výberu a dopriať si tak presne to, čo máte radi.