Už vás nebavia firemné mítingy a teambuildingy v kancelárii, kde je v letných mesiacoch príliš teplo a dusno? Hľadáte pre svoj tím ľudí niečo výnimočné? Zoberte ich do niektorého z hotelov nachádzajúcich sa v prírode, kde budete môcť okrem posedenia pri jedle a pití zažiť aj neopakovateľné chvíle. Zážitky, ktoré utužia vzťahy celého kolektívu, budú na nezaplatenie.

Poznáte ten pocit, keď svojim zamestnancom na porade niečo vysvetľujete a vnímate len ich znudené pohľady, občasné skrývané zívnutie alebo neprítomný pohľad, ktorý vypovedá o tom, že určite nerozmýšľajú o chode spoločnosti, ale o tom, ako by sa dal takto strávený čas využiť efektívnejšie? A v lete je to najhoršie. Síce máte možno v kancelárii klimatizáciu, ale počas letných horúcich dní nič nenahradí čerstvý vzduch v prírode alebo pobyt pri vode.

Buďte zamestnávateľ, ktorého budú milovať

Nabaľte prácu a vašich zamestnancov a zamierte do hôr. Tam sa im na čerstvom vzduchu  zlepší koncentrácia a prírodné prostredie prospeje ich kreativite. Na výber máte desiatky hotelov, ktoré sa dajú celoročne využívať na rôzne mítingy a podujatia. Zaujme vás ich skvelá poloha v tých najlepších turistických lokalitách Slovenska, kde sa počas pobytu môžete venovať okrem turistiky aj rôznym športovým a adrenalínovým aktivitám alebo si vychutnávať chvíle relaxu v aquaparkoch a wellness centrách.

Ako skupina ľudí môžete v niektorom z kongresových hotelov využiť zľavy na konferenčné priestory, ubytovanie a stravu a v niektorých prípadoch aj bezplatné parkovanie a wifi zónu. Za zvýhodnené ceny alebo grátis môžete navštíviť aquaparky, hotelové športoviská a wellness centrá. Vy a aj každý z vašich zamestnancov si určite nájdete spoločné či individuálne aktivity, ktoré prebudia novú motiváciu a chuť do práce.

Teambuilding plný zážitkov

Firemný teambuilding pre zamestnancov nemusí byť nutne tou nudnou záležitosťou. Ako organizátor takejto firemnej aktivity ju môžete premeniť na zaujímavé, zábavné aj motivujúce stretnutie. Ak si vašich zamestnancov vážite, nešetrite na nich a doprajte im popri dňoch pracovného nasadenia aj chvíle oddychu a pohodlia. Oni to určite ocenia a možno to povedie aj k zvýšeniu pracovných výkonov.

Vhodným miestom pre takúto firemnú akciu je napríklad aj kongresový hotel vo Vysokých Tatrách – Grandhotel Praha. V lete tu máte k dispozícii množstvo turistických chodníkov, kde si na svoje prídu skúsenejší turisti, ale aj začiatočníci, v zime môžete ísť lyžovať alebo sa vrátiť do detských čias a ísť na večernú sánkovačku, kde určite zažijete kopec srandy.

A čo tak netradičné firemné raňajky na vrchole druhého najvyššieho tatranského štítu v kaviarni Dedo, ktorá sa nachádza vo výške až 2 634 m.n.m? A po uvoľňujúcich raňajkách s dokonalým výhľadom, ak počasie dovolí, rovno adrenalínová zábava vo veternom tuneli  Hurricane Factory. O zážitky tak nebude núdza a veselé príhody budú kolegovia spomínať ešte dlho po návrate. Ako sa dokáže váš tím podporovať navzájom a reagovať aj vo vypätých situáciách môžete zistiť napríklad pri nočnom pochode tatranskou prírodou.

Hotel v Tatrách – ideálne miesto pre firemné akcie

Grandhotel Praha popri svojich výnimočných historických priestoroch ponúka moderné vybavenie a zázemie pre kongresy, konferencie, bankety, teambuildingy či iné firemné akcie. Každého určite očarí secesný štýl hotela s moderným nádychom, prepychovými lustrami, mramorovým schodiskom a dreveným nábytkom. Navyše, vaši zamestnanci či kolegovia určite ocenia ubytovanie v nádhernom prostredí v srdci Tatier, kde budú môcť načerpať nové sily v niektorej zo 125 izieb v šiestich kategóriách.

Špičková gastronómia či príjemná večerná atmosféra v Grand Lounge alebo Aperitiv Bare s pohodovou hudbou, cigarou a kvalitným koňakom či drinkom podčiarknu výnimočný dojem zo služobnej cesty.

Pre zaneprázdnených šéfov

Ak túžite so svojimi zamestnancami vypadnúť za zážitkami a chcete načerpať sily, no nemáte čas na naplánovanie niekoľkodňovej firemnej akcie, dnes sa už dajú využiť služby eventového call centra. To vám zabezpečí kompletné poradenstvo pri výbere hotelových služieb a aktivít, ktorých sa budete môcť s vaším tímom zúčastniť. Na vašich pleciach už len bude celý pobyt zaplatiť a poriadne si ho užiť!