Poďte sa zoznámiť so značkou, ktorá vás doslova nakopne v nejednom športe, či v pohybovej aktivite, ktorej sa venujete. Značka 4F vo svojom názve ukrýva slová Freedom, Fashion, Future a Fit. Za chvíľku vám bude jasné, čo tým chce značka povedať.

4F je značkou, ktorá myslí dopredu. Nevyvíja a nepoužíva najmodernejšie textilné technológie len pre súčasnú generáciu športovcov, ale i pre tých, čo ešte len prídu. Moderné technológie sa v značke snúbia s módou. Fashion prvky nechýbajú na žiadnom kúsku odevu tejto značky. A povedzme si to na rovinu, aj keď sme muži, chceme vypadať dobre. Veď aj šport nerobíme len pre adrenalín a zdravie, ale aj pre svoj lepší vzhľad. Nie sme menej márnotratní než naše ženské polovičky. Vďaka skvelým strihom a materiálom nám značka 4F dáva slobodu a voľnosť pri pohybe. A o čo viac nás pohyb baví, o to viac sme fit. Takže teraz už filozofiu 4F určite chápete a je čas pozrieť sa na to, do čoho nás chce táto športová značka obliecť.

Oblečenie na tréning aj každodenné nosenie

Športový fashion brand 4F ponúka kvalitné oblečenie, obuv a rôzne doplnky. To všetko pre každodenné nosenie, ale aj pre zlepšovanie našich športových výkonov v dňoch, kedy sa rozhodneme naše telo poriadne prehnať na tréningu v posilňovni, na bicykli, s tenisovou raketou, či napríklad pri behu. V e-shope značky 4fstore nenájdete cudzie značky. Od trička až po tenisky – to všetko sú unikátne výrobky 4F. A napríklad sortiment s pánskymi teniskami vás milo prekvapí. Podobne ako pánske sandále a šľapky.

Sortiment pánskeho oblečenia ponúka tričká s krátkym a dlhým rukávom, bielizeň, mikiny a fleecové mikiny, vesty, pánske plavky, pánske bundy, cyklistické oblečenie pre mužov, softsheel módu, dlhé aj krátke nohavice. Špeciálnym a žiadaným je kompresná bielizeň a oblečenie 4FPro učené pre náročný tréning.

Leto v tričkách 4F

Každý deň je vhodným na to, obliecť si tričko. Je to kúsok šatníku, ktorý je spolu s džínsami evergreenom dnešnej doby. Značka 4F myslí na to, že chceme deň tráviť pohodlne a súčasne štýlovo. A presne také tričká nám mužom značka ponúka. Sú to 24 hodinové kúsky, ktoré nás v šatníku nesklamú v akúkoľvek dennú či nočnú hodinu. Poďte si nimi doplniť svoj letný šatník. Módne farby a vzory vás milo prekvapia.

TIP: Pánske tričká 4F nájdete na webovej adrese https://4fstore.sk/muzi/oblecenie/tricka.html

Keď chceme od trička viac

Značka 4F nás poteší aj pri tejto našej požiadavke. V sortimente ponúka funkčné termoaktívne tričká s inteligenciou. Hodia sa pre tie najnáročnejšie aktivity a športy. Čo dokážu? Ponúkajú rýchloschnúcu technológiu 4FDry. Tá od tela odvádza vlhkosť. Vysoká elasticita materiálu zaisťuje stopercentnú voľnosť pri pohybe. Švíky na krku sú opatrené ochranným pásom proti odreninám na pokožke v tomto mieste. Niektoré tričká majú tiež perforované časti pre ešte lepšie odvetrávanie.