Najkrajšie parfumy vhodné na jeseň 2021
Najkrajšie parfumy vhodné na jeseň 2021

Leto sa s nami pomaly lúči a príroda mení svoju tvár. S chladnejším počasím nastáva čas aj na zmenu parfumov. Ktorá z jedinečných vôní tohtoročnej jesene vás osloví najviac?

Dámske parfémy pre romantické duše

Cnie sa vám za dovolenkovým dobrodružstvom či prechádzkami po rozkvitnutej záhrade? Nie je nič jednoduchšie, ako si ich uchovať po celý rok. Dámske parfémy s vôňou kvetín vám to umožnia. Nechajte sa osloviť tónmi frézie, bulharskej ruže, fialky, jazmínu či ibišteka. V kombinácii s jablkom a štipkou škorice vás pozvú na hrejivé posedenie počas chladnejších večerov. Cítite už ten súzvuk? Pridajte céder, kadidlo a santalové drevo a získate elegantný a ľahký dámsky parfém, ktorý môžete používať pokojne aj každý deň.

Svieže, no s nádychom jesene

Nechcete sa vzdať vôní leta? Kvetinovo ovocné parfumy s tónmi drevín a pižma dokonale naplnia vaše predstavy. Predstavte si, ako vás po nanesení obklopí príjemná vôňa citrusov a červených ríbezlí, ktorá vás zavedie na príjemné posedenie na terase v záhrade plnej života.

Nabudená novou energiou sa môžete naplno oddať tónom konvalinky, čajovej ruže a škorice. Základ parfumu s cédrom a pižmom mu dodáva celistvosť, intenzitu a dlhotrvajúcu výdrž. Tento dámsky parfum je na jesenné dni ako stvorený. Neviete sa nasýtiť jeho vône? Môžete si ju dopriať aj v podobe telového mlieka a sprchového gélu.

Sladké parfémy

Sladké parfémy s tónmi kvetov, ovocia, vanilky či čokolády oslovia tie ženy, ktoré si rady vychutnajú pohodu. Či je to pri krbe alebo počas príjemného posedenia s priateľmi, naplnia miestnosť originálnou atmosférou. Vyberte si parfémy s broskyňou, červeným pomarančom, jazmínom či fréziou. Sladkosť vanilky alebo kakaa v kombinácii s fazuľou tonka vytvára hrejivú kompozíciu vhodnú na dlhé jesenné dni.

Korenisté dámske vône

Jeseň je tiež časom, kedy môžete siahnuť po korenistých vôňach. Nechajte sa unášať ich výraznými tónmi počas bežného dňa aj pri slávnostných príležitostiach. Korenisté dámske vône predstavujú bohatstvo kombinácií, ktoré nikdy neomrzia. Hodia sa k vždy elegantne upraveným dámam aj ženám, ktoré prekypujú energiou. S takýmto parfumom si môžete byť istá, že v spoločnosti nezostanete nepovšimnutá.

Siahnuť môžete po parfumoch s pikantnými akordmi tabaku, orientálneho korenia, klinčekov, kardamónu i čierneho korenia. Pokiaľ máte rada sladšie tóny, iste vás osloví parfum s vanilkou, kakaom, fazuľou tonka či škoricou. Pri dlhom zozname vzácnych vonných zložiek vás možno napadne, koľko za parfum zaplatíte. Ceny sa však nemusíte obávať. Lacné parfémy vyrobené s ohľadom na vysokú kvalitu naplnia vaše očakávania. Vybrané vône je možné zakúpiť tiež s rovnakým základom vône so sprchovým gélom, telovým mliekom a leskom na pery v darčekovom balení.