Leto je na konci a o slovo sa hlási premenlivá jeseň. Obdobie, kedy častokrát nevieme, ako sa obliecť. Budú vhodnejšie teplé dámske svetre alebo postačí aj tenšia mikina či prechodná bundička? Toto sú otázky, ktoré si kladie nejedna z nás. A tak neraz vyhráva praktickosť nad poslednými trendmi a na jeseň sme skrátka predovšetkým v teple. Ale to je veľká chyba! Aj počas chladnejších mesiacov totiž môžeme byť štýlové, a dokonca aj príjemne zohriate. Stačí si zvoliť tú správnu kombináciu farieb, štýlov a kúskov odevov.

Kabáty aj bundy vo farbe ťavej kože

Čo letí túto jeseň? Úprimne, súčasná móda je veľmi prajná, a tak sa nosia rôzne materiály, strihy aj farby, ale už niekoľko sezón, a tá aktuálna nebude výnimkou, je najtrendovejšou jesennou farbou karamelová. Plášte zhotovené buď priamo z ťavej srsti, pre milovníčky zvierat postačí aj imitácia či ťaví odtieň na čomkoľvek, skrátka len nech máte túto farbu vo svojom jesennom šatníku. Nebojte sa k nej doladiť hoci aj vzdušné dámske tuniky, ak sa ohlási babie leto alebo si zadovážte trendy jesennú prechodnú bundu z koženky, ako inak, vo farbe karameliek.

Ale čo rozhodne musíte mať, je štýlový „ťaví“ kabát – večne elegantný a klasický, skrátka evergreen. Ťavia farba totiž prežije všetko, na kabáte obzvlášť, a tak sa jej viac nebojte.

Postačí farba alebo rovno ťavia kožušinka?

Ťavia srsť sa teší veľkej obľube, nielen kvôli príjemnému odtieňu, ale aj vďaka skvelým, priedušným vlastnostiam. Nepoužíva sa však len na výrobu kvalitných odevov, ťavia srsť našla veľké uplatnenie aj pri rôznych prikrývkach či tkaninách. Stále však platí, že srsť z tiav je pomerne drahá, preto sa zväčša mieša s ovčou vlnou. Aj týmto spôsobom vzniká veľmi hrejivý a ľahký flauš, ktorý je ako stvorený na prechodné jesenné aj chladné zimné dni.

Vyberajte si kvalitné dámske oblečenie – eshop oblečenie vo farbe ťavej srsti, ktoré z módy snáď nikdy nevyjde, pristane všetkým a doslova ku všetkému a spoľahliví online predajcovia sledujúci trendy Vám ho navyše doručia priamo k Vám domov. Presne včas, aby Vás nezaskočilo nijaké nečakané ochladenie.