Už dávno je preč doba minimalizovaného, či úplne vytrhaného obočia, ktoré nahradila iba dočasná či permanentná linka. Moderné obočie je priznané a husté. Takže naopak si k jeho objemu dopomáhame. Čo ale robiť, ak nás obočie neposlúcha?

Neposlušné obočie nevypadá nikdy upravene

Niekedy si pomáhame rôznymi olejíčkami, farbami na obočie, ale výsledok domácej starostlivosti nie je dokonalý, už vôbec nie dlhodobejší než na pár hodín či jeden deň. Strapaté a tvarovo neupravené obočie nám nepristane, môže nám dávať výraz, s ktorým nie sme spokojné. Investícia do dokonalého make-upu je zbytočnou, ak nemáme dokonalé aj naše obočie. Zaujímavou novinkou, ktorá náš problém s neposlušným obočím vie vyriešiť, je laminácia obočia. Ten zákrok robí Inštitút zdravia a krásy Frais.

Laminácia obočia vracia krásu našim očiam

Biofikácia, čiže laminácia obočia, je úplne bezbolestný zákrok, skôr kozmetická procedúra. Vďaka nemu dôjde k dlhodobému narovnaniu prírodného obočia. Odstránia sa estetické problémy nerovnomerne rastúceho a krútiaceho sa obočia, či toho, ktoré rastie v nesprávnom smere. Ak sú chĺpky obočia poškodené, zákrok im dodá silu a krásu. Ide o zákrok bez bolesti a vhodným ho je opakovať zhruba raz za tri týždne. Celá procedúra, ktorá dáva našim očiam, konkrétne obočiu, zvodný vzhľad, trvá zhruba 30 až 90 minút.

Čo všetko sa pri procedúre deje z našim obočím?

Najprv sa z nášho obočia odstráni make-up aj mastnota. Dostane regeneračnú kúru a aj potrebnú farbu. Zbavíte sa tak aj šedivého obočia či získate pre obočie výraznejšiu a atraktívnejšiu farbu. Obočie sa ďalej kvalitne hydratuje. V tejto chvíli sa na obočie nanáša lash botox s obsahom výživných a súčasne vyhladzujúcich látok. Obočie získa nádherný lesk, stály tvar a šmrnc. Úplne nakoniec je tvar obočia ešte upravený za pomoci pinzety.

Urobte z obočia svoju pýchu. Laminácia obočia nezmení len samotné obočie, ale dá výraz vašim očiam a krásu vašej tvári.