Potrebujete sa nabudiť pre náročným výkonom? Ste unavení a hľadáte rýchly spôsob, ako prebudiť svoj organizmus? Riešením nemusí byť len káva, je tu prípravok Kofex!

Únava je jav, ktorý je na jednej strane prospešný, na strane druhej ho však väčšina z nás neobľubuje. Únava totiž často prichádza v tých najnevhodnejších chvíľach. Keď cestujete autom na dovolenku a pol hodinku pred cieľom sa vás začne zmocňovať únava, nechcete už zastavovať, aby ste si pospali. Keď ráno po ťažkej noci vstanete celý unavený a potrebujete ísť do práce, tiež si nemôžete povedať, že teraz si idete ešte pospať. Musíte sa obliecť a plný energie vyraziť do práce. Inými slovami, únava často robí naše životy náročnejšími a sú situácie, kedy by sme ju najradšej veľmi rýchlo na nejaký čas porazili. Práve na to tu máme veľa rôznych „životabudičov“. Tým najčastejším je káva, tento zázračný nápoj udržuje každodenne pri plnom živote veľkú časť planéty. Okrem kávy sú tu aj rôzne iné energetické nápoje. Všetky však majú jednu nevýhodu.

Malé a skladné

Nie vždy v živote máte poruke kávu. Nie vždy v živote máte poruke plechovku energetického nápoja. Práve v takýchto situáciách sa hodí mať takéto formy energie vo veľmi malom a skladnom balení. A to je veľmi jednoduché. Účinnou látkou v káve a energetických nápojoch je kofeín. Ten môžete jednoducho zobrať a napratať ho do malých tabliet, ktoré môžete rýchlo požiť a mať ich stále pri sebe. A presne tak vyzerá prípravok Kofex. Jedna tableta obsahuje 50 miligramov kofeínu, čo je dosť nato, aby vás to dostatočne nabudilo. 40 miligramov je čistého kofeínu a zvyšných 10 miligramov tvorí kofeín z prírodnej guarany. Veľkým plusom prípravku Kofex je skutočnosť, že pokiaľ dodržiavate maximálnu dennú dávku, nie je návykový. Jedná sa tak o veľmi bezpečný a účinný spôsob, ako nabudiť svoj mozog. Tablety Kofex zoženiete v e-shope Greenlike.sk. A únava je preč!