Zuby sú u každého človeka veľmi dôležité a len vďaka nim dokážeme prijímať všetku potravu. Rovnako ich však dennodenne ukazujete na verejnosti, keď sa napríklad smejete, a preto je potrebné mať zuby v dobrom stave. Ako sa o zuby starať, aby boli pekne biele?

Ak chcete mať pekné biele zuby, najdôležitejšie je sa o ne poriadne starať a každý deň ich aspoň dva krát umývať. Aj keď sa niekto o svoje zuby stará, nemusí ich mať biele, pretože to tak má geneticky dané. Ako v takom prípade získať biele zuby?

Ako získať krásne biele zuby?

Ak teda nepatríte medzi tých šťastlivcov, ktorý majú biele zuby odjakživa geneticky dané, no aj vy by ste chceli také mať, nemusíte sa kvôli tomu vôbec strachovať. Dnes existuje celkom dobrá a známa metóda bielenia zubov. Ak však chcete mať biele zuby, respektíve si ich nechať vybieliť, je potrebné mať zdravé zuby bez kazu, alebo nejakého zápalu. Ak máte zdravé zuby viete sa objednať na prehliadku, kde sa dohodnete o podrobnostiach. Bielenie zubov prebieha väčšinou doma s tým, že používate špeciálnu bieliacu sadu, ktorá je tvorená nosičmi a bieliacimi gélmi.

Samozrejme, pred prvým použitím dostanete všetky potrebné informácie a tak sa nemusíte nejakých nejasností obávať. Po 15 dňoch domáceho bielenia, je potrebné navštíviť ordináciu, kde prebehne ešte odborné bielenie, ktoré dokončí vašu prácu. Počas bielenia takýmto spôsobom nemáte takmer žiadne obmedzenia a jediné, čo je potrebné je počas noci nechať zuby bieliť vďaka už spomínanej sade na bielenie. Výsledok by mal byť po absolvovaní celého cyklu viditeľný a jasný. Celý proces je bezbolestný, takže nie je potrebné sa naozaj ničoho obávať. V prípade potreby sa však viete v ordinácií na všetky otázky spýtať a dozviete sa tak všetko, čo vás zaujíma.

Neváhajte a nechajte si vybieliť zuby aj vy!