Mnohí z nás obľubujú zážitky spojené s cestovaním. Pre skvelé podnety neváhame vycestovať ďaleko za hranice krajiny, v ktorej bývame. Niekedy sa ale oplatí ostať doma a zistiť, že nie tak ďaleko za hranicami našich všedných dní sa skrývajú prekrásne momenty.

Cestovný ruch na Slovensku ožíva, čoho dôkazom sú rapídne sa zlepšujúce služby. Vysoký rejting kvality si od začiatku drží spoločnosť Wili Holding, ktorá v cestovnom ruchu pôsobí už takmer dvadsaťpäť rokov. Odrazom profesionálneho vedenia a moderných trendov sú aj nasledujúce ubytovacie kapacity, ktoré sú vo vlastníctve firmy.

Wili Hunter

V prekrásnom prostredí Národného parky Veľká Fatra leží obec Liptovské Revúce a v jej katastri zase drevené chaty Wili Holding. S odstupom od civilizácie, čo najbližšie prírode – ak ste zástancami práve takéhoto štýlu života, bude sa vám tu páčiť. Posedenie pri krbe ci grilovanie este umocní dobrý pocit, ktorý získate, keď navštívite chaty Wili Hunter, romantické ubytovanie na Liptove.

Wili Royal

Zámoček Wili Royal predstavuje exkluzívne ubytovanie v Strážovských vrchoch. Rekreačná oblašt Belušské Slatiny je malebným miestom, do ktorého zámoček presne zapadá. Oceníte jeho exteriér aj interiér, v ktorom vás zaujme poľovnícky salónik s krbom, jedálenským stolom a kartovým stolom. Svojou atmosférou vás dostane nie len oblasť Strážovských vrchoch s majestátnym Strážovom, ale aj čas strávený v zámočku Wili Royal.

Wili Tatry

Vysoké Tatry sú miestom pre ideálnu dovolenku a Tatranská Lomnica je zase ideálnym miestom na ubytovanie v Tatrách. Apartmány Wili Tatry sa nachádzajú len päťsto metrov od lanovky smerujúcej na Lomnický štít a tiež v blízkosti množstva zaujímavých cyklotrás či turistických ciest. Ak bažíte po rekreácii vo vysokohorskom prostredí, nad apartmánmi Wili Tatry určite neváhajte.