Valentínske darčeky: Luxusné perá a kabelky pre vašich blízkych
Valentínske darčeky: Luxusné perá a kabelky pre vašich blízkych

Blíži sa obdobie, kedy ľudia na celom svete oslavujú svoje vzťahy a prejavujú lásku k blízkym darčekmi. Nielen lásku partnerskú, ale aj lásku a vďačnosť k priateľom, rodičom či súrodencom.

Valentín je ideálny čas, aby ste vašim blízkym originálnym darčekom ukázali, že vám na nich záleží. Ak ešte váhate, aký darček bude tento rok ten pravý, máme pre vás tip na naozaj perfektný darček pre ňu i pre neho – luxusné pero. Pre dámy je stávkou na istotu trendová kabelka.

História valentínskych darčekov

Existuje niekoľko legendárnych príbehov spojených so svätým Valentínom. Ten najznámejší je o kňazovi menom Valentín, ktorý proti príkazu cisára Klaudiána II. tajne oddával mladé páry.

Cisár totiž veril, že nezadaní mladí muži sú najlepší vojaci. Na jeho počesť dnes ľudia 14. februára oslavujú lásku a obdarúvajú sa navzájom darčekmi.

Tip na valentínsky darček – luxusné pero

Venujte výberu valentínskeho darčeka čas. Osobné darčeky sú tie najvzácnejšie. Práve takým je aj s láskou vybrané pero. Či už siahnete po darčekovom sete, zvolíte pero z limitovanej edície alebo vyberiete samostatné pero od niektorej z prémiových značiek, vždy to bude výborná voľba.

Prémiová darčeková kazeta s guľôčkovým perom a zápisníkom Parker Royal s doplnkami pokovanými zlatom – elegantný darček pre muža v každom veku.

Aký typ pera zvoliť

Pero je viac ako len pomôcka na písanie. Vhodne zvolené pero je módny doplnok a zároveň posúva hranice pohodlia pri písaní.

Plniace pero ocenia všetci, ktorí majú radosť z písania a zapisovanie svojich myšlienok. Písanie s týmto perom je hravé – obdarovanú osobu prenesie do sveta tajných túžob a snov. Darujte spolu s ním aj zápisník.

Medzi štýlové a veľmi odolné perá patria keramické perá. Prepájajú ľahkosť písania plniacim perom a praktické vlastnosti guľôčkového pera.

Guľôčkové perá sú určené pre všetkých, ktorí často a radi píšu. Vždy, keď pero vezmú do dlane, spomenú si na vás.

Osobným darčekom je pero s gravírovaním. Pridajte k nemu aj pár milých slov od srdca – ručne napísaný odkaz alebo vyznanie lásky. Vyjadrite slovami, čo všetko pre vás partner znamená. Darčeky s ukrytým odkazom potešia hneď dvakrát.

Na romantickú večeru s novou kabelkou

Valentín je skvelá príležitosť, aby ste žene darovali novú kabelku. Elegantná kabelka poteší ženu v každom veku. „IN“ sú tento rok kabelky s výraznými ozdobami. Do módy sa vracajú opäť tradičné čierne kabelky. Z farebnej škály dominujú sýte farby – stavte na tmavú bordovú, zelenú, modrú alebo kráľovskú fialovú.

Nenechávajte si výber valentínskeho darčeka na poslednú chvíľu. Kliknite na www.samdex.sk a pozrite si ponuku luxusných pier, kabeliek a doplnkov. Neváhajte, objednajte darček na Valentína ešte dnes.