Preprava z Anglicka na Slovensko (a opačne) bez ťažkostí? Nikdy nebolo nič jednoduchšie!

Potrebovali by ste prepraviť zásielku či akýkoľvek tovar zo Slovenska do Anglicka alebo opačne? Mali by ste si teda zvoliť spoľahlivú prepravnú spoločnosť, ktorá váš náklad prepraví bez akýchkoľvek ťažkostí.

Prvým kritériom pri vašom rozhodovaní by malo byť to, aký typ nákladu potrebujete prepraviť. Ide iba o jeden list či balík alebo je vašim cieľom prepraviť väčší objem tovaru či nadmerný náklad? Každá prepravná spoločnosť má aj svoju špecializáciu, vyberte si preto tú, ktorá vašim potrebám vyhovuje najviac.

Naša spoločnosť Focus Logistics je pripravená promptne a flexibilne reagovať na všetky vaše požiadavky, avšak našou špecializáciou je predovšetkým expresná preprava z Anglicka na Slovensko a opačne. Ak hľadáte práve tento spôsob prepravy, sme vám plne k dispozícii, ochotní postarať sa o každý detail prepravy.

Preprava z UK na Slovensko (a opačne) rýchlo a včas

Potrebujete, aby preprava z UK na Slovensko (alebo opačne) prebehla rýchlo a bez zbytočného zdržiavania? Nezabudnite sa teda pri ponukách rôznych firiem zamerať na to, či je súčasťou ich služieb aj express doprava. Nielenže váš náklad bude prepravený rýchlo, navyše pri tomto spôsobe dopravy by firma mala prebrať aj plnú zodpovednosť za možné poškodenie zásielky. Pri výbere teda dbajte spoľahlivosť firmy, ktorú si ľahko overíte napríklad na základe recenzií od predošlých zákazníkov. Zavážiť by malo aj to, či má zákaznícky servis, na ktorý sa môžete kedykoľvek obrátiť.

Je colná deklarácia najväčším strašiakom pri preprave z/do Anglicka?

Máte zimomriavky už len pri pomyslení na preclievanie tovaru, ktoré so sebou preprava z Anglicka na Slovensko (aj opačne) prináša? Po Brexite, od roku 2020, sa preprava z UK na Slovensko alebo zo Slovenska do UK môže zdať strašidelnejšou než v skutočnosti je, a to z dôvodu colnej deklarácie. Preto, ak si chcete ušetriť zbytočné starosti, je vhodné vyberať si spomedzi prepravcov takého, ktorý všetky starosti spojené s colnou deklaráciou vybaví a obstará za vás. Samozrejme, colná deklarácia je súčasťou aj našich služieb.

Ak teda hľadáte prepravcu, ktorý vás ušetrí od zbytočných starostí a o postará sa o každý detail, ste na správnom mieste. Špecializáciou našej firmy Focus Logistics je expresná preprava z Anglicka na Slovensko a opačne. Takisto vás nemusí trápiť ani colná deklarácia, keďže v tejto oblasti poskytujeme kompletný servis, od poradenstva až po zastupovanie pri colnom konaní. A v neposlednom rade, vždy vám je k dispozícii náš zákaznícky servis a samozrejme naša ochota a skúsenosti.