Je neskoro večer. So svojou priateľkou ste si užili krásnu večeru a odchádzate spolu domov. Tešíte sa na spoločné intímne chvíle. Pri predohre sa vám však nedarí dosiahnuť stoporenie. Čo treba urobiť, aby sa váš problém vyriešil?

Nepríjemný zážitok. Bohužiaľ, v poslednej dobe to býva medzi mužmi častá skúsenosť. Impotencia, alebo správne odborne nazývaná erektilná dysfunkcia patrí k nepríjemným ochoreniam, ktoré trápi mužské pohlavie.

V prvom rade si musíte priznať, že s vami niečo nie je v poriadku. Nemôžete si svoj problém nechať pre seba. Takto to jednoducho nevyriešite. Aj napriek všetkým tým negatívnym pocitom typu „čo sa stane ak to niekomu poviem“, musíte navštíviť lekára. Stačí ak sa so svojim problémom podelíte s ním. On je totiž tým správnym človekom, ktorý vám pomôže.

Pokiaľ sa však hanbíte, môžete vyskúšať tabletky, ktoré slúžia ako náhrada viagry. Ak však ani tie nebudú fungovať, naozaj máte problém a je nutné aby ste navštívili lekára.

Navštívte teda svojho všeobecného lekára. Bez toho, aby ste sa mu zdôverili s detailmi ho požiadajte o odporučenie pre urológa. Úplne stačí, ak mu poviete, že máte intímne problémy, nič viac od vás nebude chcieť.

Následne sa dostavte k urológovi. Jemu sa zdôverte so svojim problémom. Povedzte mu konkrétne, ako sa u vás erektilná dysfunkcia prejavuje. Urológ sa vás následne spýta niekoľko základných otázok, ktoré mu pomôžu lepšie pochopiť váš stav. Následne bude pokračovať s fyzickou prehliadkou. Nemusíte byť zbytočne vystrašený, bude totiž diskrétny.

Po prešetrení je možné, že od vás bude požadovať, aby ste sa dostavili na odber krvi, kvôli možnej zníženej hladine testosterónu. Výsledky prídu do 2 až 3 týždňoch. Na základe nich odporučí liečbu.

Najťažšie je predovšetkým začať. Väčšina mužov sa totiž nikdy liečiť ani nezačne. A v tom práve robia chybu. Erektilná dysfunkcia sa totiž dá vyliečiť, pričom to vôbec nemusí trvať až tak dlho. Nebuďte teda hlupák a dôverujte svojmu lekárovi. Pokiaľ si však nie ste sami sebou úplne istí, vyskúšajte ešte najprv tabletky na náhradu viagry, ktoré predáva eshop lacnegenerika.sk.