Aj bez dobrej predstavivosti môžete variť vo vysnívanej kuchyni

Navariť a zmiznúť? Z kuchyne, do ktorej sa na prvý pohľad zamilujete, už nebudete utekať, ale radi si v nej tiež vypijete kávu s priateľmi či prečítate dobrý časopis. Aj keď nemáte predstavu, ako by vaša kuchyňa mala vyzerať, stále sú tu kuchynské štúdiá, ktoré vám dokážu vypracovať jej návrh na mieru. Už len vybrať taký, s ktorým sa stotožníte.

Kuchyňa, v ktorej to žije

Hoci nemusíte vôbec variť každý deň, kuchyňa by mala byť zariadená prakticky, no s istou dávkou elegancie. Nebyť kuchynského drezu a pracovnej dosky, táto miestnosť ani nemusí vyzerať ako kuchyňa. Kým v minulosti boli moderné kuchynské obklady či textílie s potlačou ovocia či iných pokrmov, ambíciou dneška je vytvoriť kuchyňu, v ktorej sa budete cítiť dobre aj vďaka tomu, že nevyzerá ako kuchyňa.

Všetko v nej môže byť skryté, vystavujete len to, čo potrebujete. Ideálne riešenie pre domácnosti, ktoré zvolili otvorený priestor a prepojenie s obývačkou. Keď sedíte s hosťami na sedačke, nemusíte sa pozerať na vaše kuchynské náčinie, ale moderné kuchynské skrinky či zásteny.

Vďaka tomu, že väčšinu spotrebičov už dokážeme priamo zabudovať do kuchynskej linky, získavame čisté a usporiadané priestory, v ktorých nám technika nebije do očí, ale splýva s prostredím. Dobré kuchynské štúdiá dokážu vypracovať pre lepšiu predstavivosť 3D návrh kuchyne.

Vďaka bohatým skúsenostiam dokážu pracovať s farbami, materiálmi a vedia ľudsky podať všetky plusy a mínusy, ktoré prinesú vaše rozhodnutia. Nechajte si poradiť aby ste konečne mohli variť vo vysnenej kuchyni.

Síce nenavarí, ale vo všetkom vám vychádza v ústrety

V kuchyni začíname aj končíme každý deň. Tu si dávame rannú šálku kávy a večer chystáme čosi rýchle pod zub našej rodine. Presne tu sa rodia všetky významné vône, ktoré sa nám v detstve vryjú do srdca. Mamin čerešňový koláč, vôňa nakladaných uhoriek či pečeného mäsa. Kuchyňa však dnes už nie je miesto, kde sa gazdiná narobí.

Ak kuchynská linka na mieru, tak taká, ktorá s vami pri varení spolupracuje. Všetko v nej máte poruke, aby ste niekam zbytočne nenakvapkali či niečo nezašpinili, má moderné povrchy, ktoré sú odolné voči poškriabaniu a sú hygienicky udržiavateľné. Umožňuje usporiadať kuchynské náčinie presne podľa vašich zvyklostí pri varení, odkladaní čistého riadu a servírovaní jedál.

Kuchyňa na mieru je ideálnou voľbou do akéhokoľvek priestoru – do bytov i rodinných domov. Obzvlášť ak bojujete s nedostatkom priestoru alebo atypickým tvarom, kuchynské štúdiá môžu ponúknuť rôzne riešenia, ako si užiť varenie pri zachovaní komfortu aj estetickej stránky kuchyne.

Nie vždy je totiž problém v našej zlej predstavivosti. Sú situácie, keď nám moderné dizajnérske softvéry dokážu navrhnúť kuchyňu na mieru lepšie ako my sami. A to bez toho, aby sme sa zbytočne dlho zdržiavali výpočtami či hľadali v katalógoch najvhodnejšie skrinky.