3D obliečky - luxus, pohodlie a netradičné motívy v jednom
3D obliečky - luxus, pohodlie a netradičné motívy v jednom

Nevyhovujú vám jednoduché motívy bežných bavlnených obliečok? Chcete obliecť vašu spálňu alebo detskú izbu do úplne nového šatu? Potom sú pre vás 3D obliečky tou správnou voľbou. Viete, prečo sú v moderných domácnostiach také obľúbené?

Čím sa pri výbere obliečok riadite vy?

Každá spálňa by mala odzrkadľovať charakter toho, kto v nej spí. Niekto túži po jednoduchých tvaroch, iný zase po odvážnych obrazoch a pestrých farbách. Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, ideálne obliečky si nájdete vždy. Motív síce vplýva na vzhľad celej spálne a na to, ako sa v nej cítime, ale pri výbere by ste nemali zabúdať ani na materiál či údržbu bielizne.

3D obliečky – jednoduchá údržba a nevšedný vzhľad

Pestrofarebné motívy a kvalitný materiál patria k sebe. Ak túžite vdýchnuť svojej spálni úplne nový dych, pomôžu vám k tomu 3d obliečky. Tie sú totiž vyrábané technológiou panelovej fototlače. Tá zabezpečí výsledný trojrozmerný efekt, vďaka ktorému vyzerajú motívy ako skutočné. Naviac sa jedná o obliečky z mikrovlákna, čo im dodáva množstvo pozitívnych vlastností a uľahčuje ich údržbu.

Vedeli ste, že…

… mikrovlákno je vyrobené z tak husto tkaného materiálu, že sa v ňom nedokážu usadiť alergény, peľ alebo roztoče?

Ak milujete kruhové orientálne motívy, v ponuke nájdete obliečky s mandalou, ktoré do vašej spálne prinesú harmóniu a nabijú vás energiou. Výrobcovia nezabúdajú ani na najmenších, takže ak sa vaše deti nevedia nabažiť chlpatých maznáčikov, môžete im nakúpiť obliečky so psom alebo s mačkami. Zvyknete meniť posteľnú bielizeň podľa sezóny alebo sviatkov? V tom prípade si môžete v ponuke 3D obliečok vybrať aj motívy Vianoc alebo rôznych ročných období.

V posteli strávime tretinu života – užite si ju

Na koníčky a voľnočasové aktivity, by sme sa si mali vedieť nájsť čas bez ohľadu na okolnosti. Niekto vo voľnom čase trávi čas s rodinou alebo priateľmi, iný sa venuje športu. Doprajte si aj v posteli atmosféru, ktorú milujete zo všetkých najviac. Kvalita vášho spánku sa tak dostane na celkom inú úroveň.

Vyskúšajte tematické športové obliečky – futbal, basketbal či motoršport – a cíťte sa ako pod burácajúcou tribúnou, ktorá oslavuje váš úspech. Trávite voľný čas v stajniach a brávate kone na drezúru alebo proste milujete dynamiku ich pohybu? Potom sú pre vás tou správnou voľbou obliečky s koňmi.

3D obliečky - luxus, pohodlie a netradičné motívy v jednom

Mikrovlákno prináša do našich spálni nevídané možnosti. Hebké 3D obliečky z tohto materiálu v zime príjemne ohrejú a v lete zase osviežia. Celosezónne vám však budú uľahčovať údržbu, keďže nemajú sklony ku krčeniu a netvoria sa na nich žmolky. Netradičné a unikátne vzory si naviac udržiavajú svoje pestré farby po celú dobu používania. Vyskúšate 3D obliečky aj vy?