Potrebujete vypnúť, načerpať nové sily, zažiť romantiku alebo sa len tak zabaviť s priateľmi? Vyskúšajte novovybudovaný Chalet Bešeňová, ktorý je situovaný v pokojnej časti tejto známej liptovskej obce. Tento moderný apartmánový dom vám zabezpečí dokonalý luxus a súkromie. Stavba je výhradne z prírodných materiálov a dominuje jej minimalistický štýl. One & Only Apartments & Wellness ponúka jednu veľkú apartmánovú časť, ktorá pozostáva z obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou, tromi spálňami, dvomi wc s bidetom, jednou kúpeľňou a jednou veľkou prepojenou terasou a dva menšie apartmány, z ktorých máte priamy vstup do záhrady so zeleným trávnikom a okrasnými drevinami. Tu môžete v letných mesiacoch zorganizovať napríklad grilovačku s priateľmi. V zime vás ohreje krb na prvom poschodí alebo village wellness na prízemí. Vyskúšať v ňom môžete vírivú vaňu a infra, aromatickú parnú alebo fínsku saunu so soľnou stenou. Dokonalý relax môžete zakončiť v masážnej sprche s padajúcim dažďom alebo v ergonomických ratanových kreslách. Toto všetko v priestoroch wellness centra s presklenými oknami a výhľadom napríklad na padajúce snehové vločky alebo romantickú letnú búrku.

Tento nadčasový a moderne zariadený apartmánový dom je vybavený smart elektroinštaláciu s jednoduchým ovládaním. Kuchyňa je vybavená plne funkčnými spotrebičmi a riadmi. V kúpeľni máte k dispozícii čisté uteráky a v spálni čistú posteľnú bielizeň. V celom objekte je zaručený vždy čerstvý vzduch vďaka modernému vetraniu, ktoré umožňuje pravidelnú výmenu vzduchu. Dokonca aj v noci, kedy si telo a myseľ oddýchne najlepšie. Dokonalý spánok je umocnený takzvanými king size beds, ktoré šetria najmä vašu chrbticu. Tienenie kvôli súkromiu v noci a proti svetelným lúčom cez deň je zabezpečené pomocou elektrických žalúzií.

Užili ste si už súkromia dosť? Potom sa môžete vydať na prechádzku do okolitej prírody. Asi 200 m od ubytovania sa nachádza detské ihrisko. Zašportovať si môžete na outdoor fitness zariadeniach. Rybári si prídu na svoje v neďalekom Váhu. Známy aquapark Gino Paradise Bešeňová je len 5 minúť pešej chôdze od vášho ubytovania. K vodnému dielu Liptovská Mara sa z kúpeľného komplexu Bešeňová dostanete autom za 15 minút. Toto ponúka široké možnosti vodných športov, kúpanie, golf, či vyhliadkovú plavbu loďou.

Hladný určite nezostanete. Vyberte sa na večeru do neďalekej koliby so slovenskými špecialitami alebo do jednej z dvoch pizzérií. Raňajky si môžete kúpiť v obchode s pravými čerstvými slovenskými bio potravinami.

Buďte One & Only a doprajte si chvíľu len pre seba v Chalet Bešeňová.

Prevádzka je dostupná celoročne a majitelia sa už teraz tešia na vašu návštevu. Viac informácií nájdete na chaletbesenova.sk.