Kvalitné kaderníctvo
Kvalitné kaderníctvo

Potrebujete kvalitné kadernícke zariadenie? Hair & Salon s’ s.r.o. – Andopa.sk ponúka kadernícke kreslá, podnože ku kreslám, umývacie boxy, regály a skrine, zrkadlové konzoly, kadernícke vozíky aj ďalšie nábytkové vybavenie pre kadernícke salóny. Nechýba ani barber nábytok.

Bež čoho sa nezaobíde kaderník v tom najmenšom, ale ani v tom najväčšom kaderníckom salóne, je umývací box. Umývacie boxy do kaderníctva sa v prvom rade líšia svojou kapacitou. Predávajú sa klasické, určené pre jedného zákazníka, ale aj pre dve osoby či viac osôb. Veľmi individuálny je dizajn kresiel. Ten je pomerne rôznorodý a na webových stránkach Andopa.sk si budete mať z čoho vyberať, či už chcete minimalistický čierny dizajn, alebo odvážnejšiu farbu kresla. Nech už vás láka umývací box s kreslom, alebo len samostatný umývací box.

Box s kreslom, alebo bez neho?

Práve samostatné umývacie boxy ponúkajú optimálne využitie priestoru a sú jedným z najpraktickejších a najinovatívnejších riešení pre moderné kadernícke salóny. Ich výhodou je, že máte zákazníka na jednom mieste a nemusí sa presúvať od umývacieho boxu na stoličku na strihanie. Práca so zákazníkom je tak menej stresujúca a celá služba pôsobí viac prozákaznícky. Klasické umývacie boxy s kreslom však stále nie sú za zenitom a sú medzi kaderníkmi obľúbené aj kvôli nižšej cene tohoto riešenia.

V sortimente Andopa.sk nájdete veľmi minimalistické a moderné umývacie boxy, ale aj tie štýlové. Zaujímavým riešením je tiež umývací box Lotos, ktorý je určený hlavne pre oblasť Spa&Wellness a je vhodný pre použitie v ľahu. Časti umývacieho boxu sú dokonca drevené, čo navodí pocit prírodného charakteru salónu aj poskytovanej starostlivosti. Salóny si môžu nechať vyrobiť tento box dokonca s vlastným logom.

E-shop Andopa.sk ako kompletný dodávateľ

Andopa.sk vás vybaví nábytkom a pomôckami pre kadernícke služby, ale nielen týmto sortimentom. Kúpite tu salónnu vlasovú kozmetiku, elektro pre kadernícke služby a taktiež kadernícke pomôcky. Vybavte svoj salón kompletne na jednom mieste.