mihkelleis.ee

Pozastavili ste sa niekedy nad tým, prečo majú  niektorí ľudia tak krásnu pokožku alebo vlasy a to nielen v mladosti, ale aj v pokročilejšom veku? Nemusia za tým byť len gény našich predkov, ale aj dokonalá starostlivosť o svoje telo. Hoci to znie neuveriteľne, za to ako vyzeráme si v mnohých prípadoch môžeme sami. Keď svoj vzhľad a zdravie dlhodobo zanedbáte, všetko sa to na vás odrazí a ukáže. To isté platí aj pri starostlivosti o pokožku, ktorá je v živote človeka jednou z najdôležitejších súčastí. Okrem toho, že naše telo chráni, je aj známkou toho, v akej miere sa o seba staráme. Vlasy nie sú výnimkou a miera starostlivosti o ne je vidieť viac, ako si myslíme.

Mať pri tom krásne zdravé vlasy a kožu nie je v dnešnej dobe vôbec zložité. Existuje mnoho kozmetických výrobkov, ktorými ich vieme udržiavať mladé a krásne aj vo vyššom veku. Stačí si z nich len vybrať tie správne a pravidelne ich používať. Jedným z nich je aj luxusný olej na telo a vlasy MARK face and body Golden Shine Oil, ktorý je najlepším spoločníkom v ceste za krásou. Celé telo dokáže zahaliť do čarovnej vône jazmínu a od hlavy až po päty vás ozdobí jemnými trblietkami, ktoré telo rozjasnia.

Vďaka vzácnym olejom navyše vášmu telu dopraje mimoriadnu starostlivosť a dokonalý efekt žiarivej pokožky, ktorý vás bude sprevádzať dlhý čas. S týmto výnimočným výrobkom na trh prišla slovenská kozmetická firma MARK face and body, ktorá záujemcom ponúka len prírodne produkty. Celý ich sortiment je vyrobený len na prírodnej báze a neobsahuje žiadne pridané konzervačné a ani chemické látky, ktoré by mohli negatívne pôsobiť na zdravie človeka. Vhodné sú teda aj pre alergikov a ľudí, ktorí majú problémy s rôznymi kožnými chorobami. Mnohých poteší aj fakt, že ani jeden z ich výrobkov nebol nikdy testovaný na zvieratách, čo ich robí výnimočnými ešte predtým, ako ich začnete využívať.

Ako treba olej od MARKa používať?

Používanie luxusného oleja MARK face and body Golden Shine Oil je veľmi jednoduché. Pred otvorením ho treba pretrepať, aby sa rovnomerne rozložil po obale. Potom olej stačí naniesť na časti tela, ktoré chcete aby sa rozjasnili a zažiarili. Vhodný je aj na zvýraznenie lesku vlasov, ktoré sú suché a potrebujú prebudiť. Po nanesení stačí, aby ste počkali pár minút a môžete sa obliecť a vyraziť.

Čo všetko luxusný olej obsahuje? 

Tento produkt od MARKa obsahuje niekoľko prírodných látok, ktoré ho robia jedinečným.

Ide o jojobový olej, ktorého úlohou je kožu hydratovať, spomaľovať tvorbu vrások a starnutie pleti. Vďaka nemu a jeho účinkom je pleť pevnejšia, hladšia a krajšia, čo ocenia najmä ženy. Okrem toho je výnimočným svojou ochranou pred UV žiarením, kedy sa po jeho nanesení pokožka nespáli a dokáže ju upokojiť.

Obsahom je aj olej Buriti, ktorý je vzácny pre svoje hydratačné, upokojujúce, liečivé a obnovujúce účinky, ktoré každá koža potrebuje. Zaradiť ho môžeme aj medzi najbohatšie prírodné zdroje beta-karoténu, ktorý je jedným z najsilnejších antioxidantov. Po nanesení pokožku tónuje a navracia jej stratenú pružnosť.

Súčasťou je aj kávový olej, ktorý je najlepším bojovníkom proti nedokonalostiam kože ako sú strie, vlásky a celulitída. Vhodný je aj pri čistení pleti, ktorá má problémy s akné a inými kožnými chorobami.

Mladistvý vzhľad pokožky zabezpečuje šípkový olej, ktorý dlhodobým používaním robí zázraky. Pomáha aj pri hojení jaziev a redukcii pigmentových škvŕn, s ktorými bojuje množstvo ľudí.

Najlepším pomocníkom pri regenerácii pokožky je ryžový olej, ktorý je tiež neodmysliteľnou súčasťou produktu MARK face and body Golden Shine Oil. Jeho úlohou je zlepšovanie štruktúry pleti, zvyšovanie jej pevnosti a pružnosti, po ktorej túži mnoho z nás.

Zabudnúť nemôžeme ani na jazmínový esenciálny olej, ktorý je získavaný na svoje účely z kvetov zbieraných za súmraku. Výnimočný je nielen krásnou vôňou, ale aj uvoľňujúcimi účinkami, ktoré dokážu povzbudiť náladu človeka.