Zelenú elektrinu môžete využívať aj vy - ako na to?

Rozmýšľate nad spôsobmi, ako prispieť k zdraviu našej planéty? Základom je efektívne využívanie energií. V dnešnej dobe sa do popredia čoraz viac dostávajú obnoviteľné zdroje elektriny, ktoré z dlhodobého hľadiska zohrávajú veľký význam. Zelenú elektrinu pritom môžete jednoducho využívať aj vy!

Keď ste chceli v minulosti využívať vo svojej domácnosti zelenú elektrinu, jediným spôsobom bolo vlastnenie súkromnej slnečnej alebo vodnej elektrárne. Investícia do vlastného nezávislého zdroja elektriny sa môže vyplatiť, treba však mať pripravené nemalé finančné zdroje. A to nielen na vstupnú investíciu, ale aj následnú prevádzku. Z tohto dôvodu sa návratnosti investície do vlastného ekologického zdroja elektriny pohybujú obvykle na úrovni viac ako 10 rokov. Dnes je však situácia omnoho jednoduchšia.

Zelená energia bez investície

V dnešnej dobe si už nemusíte kupovať vlastné fotovoltické panely. Vďaka spoločnosti Greenlogy je zelená energia dostupná skutočne pre každého. Funguje to jednoducho. Prihlásite sa na odber elektriny od Greenlogy a do vašich zásuviek bude zrazu prúdiť stopercentne ekologická elektrická energia vyrábaná z obnoviteľných zdrojov – zo slnečného žiarenia, biomasy a vody. Pri praní, varení, pozeraní televízora či iných aktivitách vyžadujúcich elektrinu tak nebudete nijako zaťažovať našu planétu. Benefitom je aj skutočnosť, že za zelenú elektrinu nezaplatíte oveľa viac ako za tú klasickú. Nemusíte tak robiť žiadne finančné kompromisy.

Odberom zelenej energie naviac prispejete k rozvoju elektrární na našom území, ktoré vyrábajú energiu zo stopercentne obnoviteľných zdrojov. Tým priamo prispejete k lepšej budúcnosti nás všetkých. Zelená energia sa skutočne oplatí! Neveríte? Vyskúšajte si ju aj vy, je to skutočne jednoduché!