Je to jedna z novších terapií, inak nazvaná aj softlifting. Ide o využitie lekárskeho vysokovýkonného, intenzívneho, pulzného svetla a tzv. soft mezoterapie. Metóda je určená na omladenie, hydratáciu a revitalizáciu pokožky. Metódou sa dajú ošetriť vrásky na celej časti tváre, krku, dekoltu a rúk. Tieto časti tela najrýchlejšie starnú, pretože sú vystavované slnečnému žiareniu viac ako ostatné časti. Pokožka je po ošetrení svieža, hladká a hydratovaná.

Na začiatku sa určí o akú pleť ide, zohľadňuje sa to aké sú vrásky hlboké, či sú nejaké pigmentové škvrny, fľaky alebo drobné žilky, rozšírené póry, akné resp. jazvy po ňom a samozrejme či ide o suchú alebo mastnú pokožku, podľa toho sa nastaví program, ktorý vašej pleti najviac vyhovuje. Prvá časť ošetrenia je aplikácia intenzívneho pulzného svetla do pokožky. Toto svetlo veľmi pomáha pokožke a eliminuje nedostatky pleti. Svetlom sa vytvára nový kolagén, takže pokožka je pevnejšia, pružnejšia, vrásky sú zredukované a pleť sa farebne zjednotí.

Druhou časťou ošetrenia je soft mezoterapia. Aplikuje sa ihlou, no nemusíte sa báť, pretože je to takmer bezbolestne. Ihlou sa robia veľmi malé vpichy, čím sa aplikujú aktívne látky, vitamíny a kyselina hyaluronová. Štruktúra pokožky sa naruší a mikrotraumy spôsobené ihlou zabezpečia, že sa aktivujú regeneračné procesy. Pokožka je potom napnutá, hydratovaná, dlhodobo elastická a v neposlednom rade omladená. Elixír, ktorý sa vpichuje do pokožky je namiešaný podľa stavu pokožky a veku, ak je klient, klientka mladšia prevažujú v ňom vitamíny a aktívne látky a ak je staršia tak je tam pochopiteľne viac kyseliny hyaluronovej.

Po zákroku neostávajú žiadne modriny, rany, fľaky, začervenania na jednotlivých miestach ošetrenej pokožky. Jedine môže vzniknúť jemné sfarbenie doružova, ktoré do hodiny vyprchá a spokojne môžete ísť do práce. Celý zákrok trvá okolo pol hodiny v závislosti od toho ktoré miesta sa ošetrujú. Ošetrenie nie je výlučne určené pre staršie osoby, môže ho absolvovať ktokoľvek, či už kvôli hydratácií alebo vyživeniu pleti a ako je spomenuté vyššie zjednocuje sa farba pleti, takže zjemňuje aj pigmentové škvrny. Už po prvom ošetrení je vidieť efekt, no nie je to finálny efekt. Pre finálny efekt je potrebné ošetrenie zopakovať päť krát po sebe, raz za mesiac a vydrží minimálne tri roky.