V okamihu, keď sa objavia nejaké zdravotné problémy, by ste mali spozornieť, pretože môžu signalizovať závažnejšie ochorenie. Bohužiaľ, v dnešnom uponáhľanom svete veľa ľudí si signálov od svojho organizmu nevšíma, a potom sa to prejaví nepríjemnými komplikáciami. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme doplnky stravy, s ktorými dodáte svojmu telu to, čo naozaj potrebuje.

V prvom rade by ste si ale mali rozmyslieť, čo chcete podporiť. Padajú vám vlasy, lámu sa vám nechty, alebo máte nedostatočnú imunitu? Pre všetky prípady existujú doplnky stravy.

Starostlivosť o vlasy, nechty a pokožku

Predovšetkým počas jarného obdobia dochádza k vypadávaniu vlasov, pretože telo je po náročnej zime oslabené. Ak nechcete mať lysiny, stačí si kúpiť vhodný prípravok, ktorý vášmu telu dodá to, čo mu chýba. Veľmi účinným prípravkom je BIOSIL plus, s ktorým podporíte rast vlasov, nechtov, ale tiež zlepšíte stav pokožky.

Doplnky stravy na únavu

Predovšetkým pracovne vyťažení jedinci sa stretávajú s únavou, ale aj s ňou môžete úspešne bojovať. Proti únave pôsobí napríklad taký KOFEX, ktorý si obľúbili aj vodiči na dlhých cestách. Jedná sa o lepšiu alternatívu než obyčajná káva, pretože obsahuje čistý kofeín a ešte naviac extrakt z guarany. S únavou zatočí tiež HORČÍK + B6, s ktorým zaistíte navyše normálnu činnosť svalov.

A čo na prechladnutie a chrípku?

So slabým imunitným systémom bojuje veľa ľudí. Ak hľadáte spôsob, ako ho podporiť, vyberte prírodné doplnky stravy. Jednou z možností je prípravok VITAMÍN D3 10 µg, ktorý okrem iného zabezpečuje správne vstrebávanie a využitie vápnika a fosforu. S chrípkou vám pomôže zatočiť ALLICOR obsahujúci stopové prvky a minerály. Ide v podstate o cesnak, ktorý by ste mali konzumovať často, pretože s ním môžete zničiť vírusy a baktérie v tele.

Hľadáte internetový obchod, kde zakúpite vyššie uvedené doplnky stravy? Pozrite sa do e-shopu greenlike.sk.