Jeden z našich favoritov v destinácii Martin je štvorhviezdičkový Hotel Victoria. Hotel je situovaný v mestskej časti Stráne a blízko z neho máte do prírody, aj do mesta. Je ideálny najmä pre aktívnych ľudí. Okolitá príroda ponúka široké možnosti turistiky, prechádzok, či hubárčenia. Môžete sa vydať za prírodnými krásami pohoria Malá Fatra, napríklad na Martinské hole.

Aj v samotnom hoteli máte na výber z bohatej ponuky rôznych aktivít. Zabavte sa pri bowlingu, biliarde, adventure golfe a digitálnych simuláciách poľovačiek. Zašportovať si ďalej môžete vo fitness centre, zahrať tenis či squash. Bezplatne môžete využívať wellness centrum s vírivkou, krytým bazénom, relaxačnou miestnosťou, terasou a s tromi typmi sáun. Odporúčame vyskúšať najmä parné bylinkové sauny s vôňou eukalyptu a alpských bylín. Okrem toho hotel ponúka špeciálne pivné a bylinkové kúpele. Tieto sa nachádzajú v samostatnej miestnosti vyhradenej exkluzívne len pre návštevníka kúpeľa. Receptúra pivného kúpeľa je zložená z kombinácie svetlého a  tmavého piva, ktoré je vyrobené priamo vo vlastnom pivovare Victoria, s prídavkom chmelového mláta a pivovarských kvasníc. Prítomné aminokyseliny, B vitamíny, prírodné enzýmy, chmelové silice a celá rada stopových prvkov spolu s príjemným pílingom chmelových častíc urýchľujú odstránenie starých odumretých buniek z povrchu tela a tým umožňujú štartovať nový regeneračný proces. Kúpeľ podporuje metabolizmus a trávenie, pôsobí upokojujúco, odstraňuje únavu a stres a výsledkom je dokonalý pocit telesného i duševného oddychu. Pre záujemcov o iný variant kúpeľov ponúka wellness centrum možnosť využitia bylinkového kúpeľa, respektíve kúpeľa v soli z mŕtveho mora.

Hotel je ďalej známy svojimi domácimi špecialitami z vlastnej farmy. Všetky jedlá a produkty vyrábajú len tradičným, prirodzeným spôsobom, bez použitia akýchkoľvek umelých prísad, farbív a konzervantov. Na raňajky môžete napríklad ochutnať domáci chlebík s prídavkom ovsených vločiek, či domáce koláče. Ďalej jogurty, tvaroh, syry, ricottu, vajcia z pravého podstielkového chovu s výbehom, či farmárske mäsové výrobky.

Hotel disponuje štandardnými dvojlôžkovými izbami, štyrmi apartmánmi a tromi rodinnými mezonetovými izbami, ktoré sú ideálne pre rodiny s deťmi. Každá izba je vybavená káblovou TV, minibarom, trezorom a vlastnou kúpeľňou so sušičom vlasov, sprchovacím kútom alebo s vaňou. Suity majú aj obývaciu izbu a balkón. Ak by ste mali záujem o posedenie s priateľmi pri dobrom víne, hotel má aj vlastnú vinotéku. Pre stretnutie s obchodným partnerom môžete využiť štýlový salón s možnosťou degustácie kvalitných koňakov, whisky a cigár.