Náušnice, ktoré budete milovať

Malé či veľké náušnice k ženám neoddeliteľne patria. Pridávajú nám noblesu, a aj keď sa pripravíme o jeden zo znakov nášho ženstva, o dlhé vlasy, opäť nám ženskosť vracajú.

Náušnice sú najčastejšie noseným šperkom. Aj keď iným šperkom z rôznych dôvodov neholdujeme, náušnice obvykle nosíme. Svoje prvé náušničky dostávame už tesne po narodení. Predstavujú sa za nás a dávajú všetkým vedieť, že patríme k tej krajšej časti ľudstva. Náušničky bývajú darčekom pre malé dievčatká ku krstinám, prvému prijímaniu aj k birmovke. Neskôr k maturite či promóciám. Nikdy ich nie je dosť. Keď sa naviac zamilujeme do značky šperkov, ktorá je blízka nášmu srdcu a hlavne vkusu, venujeme každodennému výberu šperkov a hlavne náušníc, rovnakú pozornosť, ako výberu oblečenia či make-upu.

Aké náušnice potrebuje každá žena?

Jedny náušnice nám rozhodne nestačia. Každý účes, aj každá nálada, potrebuje svoje. Iné sa hodia pre bežný deň v práci, iné, keď chceme v ten ktorý deň na niekoho zapôsobiť. Špeciálne si náušnice vyberáme na večierky, plesy a do divadla. Líšia sa materiálom, tvarom, veľkosťou, aj svojou nápadnosťou. Koľko krások máte vo svojej šperkovnici vy?

Trendy pre náušnice, ktoré určite skúste

Sledujete módne trendy? Nezabúdajte na ne ani keď si vyberáte svoje náušnice. Viete, aké sa nosia? Tu sú top trendy pre tento rok.

Do každého uška iná

V každom uchu iná, a napriek tomu spolu ladia. Tak vypadá nový náušnicový trend. Neznamená to, že bez ladu a skladu vyberiete zo svojej šperkovnice nejaké náušnice. Takto ladiace páry s do každého ucha inou náušnicou sa už priamo vyrábajú. V jednom ušku hviezdička, v druhom mesiačik – aj také náušnice vám ponúkne šepkársky gigant Tous.

Olemujte si uško krásnym šperkom

Veľkým hitom sú lemujúce náušnice. Nosia sa na vrchnej, alebo naopak na spodnej strane ucha. Vypadajú ako väčší šperk či ako viac samostatných náušníc. Aj keď sú v jednoduchých tvaroch a designoch, dokážu byť nápadne krásne a originálne. Môžu byť ale aj pomerne masívne, kombinujúce hneď niekoľko motívov.

Náušnice z trochu iného striebra

Striebro dnes dokáže mať mnoho tvárí. Tous ponúka náušnice dokonca zo žltého vermeil striebra, ktoré vypadá ako zlaté. Unikátne je potom v kombinácii s tmavým (čiernym) striebrom a s noblesnými diamantami.

Veľké krúžky inak

Mnohé ženy milujú veľké náušnice v podobe kruhov. Tie ale nemusia byť len hladké. V kolekcii Tous nájdete kruhy, do ktorých sú zakomponované ďalšie typické motívy značky. Tie vypadajú trochu infantilne, ale v pozitívnom slova zmysle. Vracajú nás do detstva a omladzujú nás.

O značke Tous

Pôvodne španielska hodinárska firma sa behom niekoľkých desaťročí vyvinula v celosvetový klenotnícky gigant, ktorý aktuálne rozširuje sieť svojich predajní aj na Slovensku. Okrem toho si všetky produkty máte možnosť kúpiť aj v e-shope. Firma okrem šperkov ponúka taktiež dámske a pánske hodinky, kabelky a vybrané módne doplnky. Symbolom značky je nádherný štylizovaný medvedík, ktorý sprevádza jednotlivé kolekcie značky a dokáže na seba brať stále nové podoby.