Za posledných 10 rokov sa tantrická masáž stala svetovým trendom dokonca aj medzi celebritami. Ktorí slávni ľudia o sebe prezradili, že vyskúšali túto erotickú masáž? Nežné dotyky aj na intímnych miestach – ktoré celebrity im podľahli?

Spevák Sting a tantrická masáž

Najslávnejšia celebrita, ktorá otvorene priznáva, že zbožňuje tantrickú masáž a tantrický sex je spevák Sting. Obyčajný sex považuje za povrchný a práve tantra mu dáva zmysel. Tantrická masáž ho prepája so svetom duševným a prebúdza v ňom kreativitu. Samotný spevák prezradil, že si hodiny tantry užíva aj celý deň.

Heather Graham

Herečka, ktorá si zahrala vo filmoch Austin Powers, Hriešne noci či Vo štvorici po opici vždy sršala sexepílom.  Tantrický sex sa jej páči kvôli tomu, že s partnerom nechávajú všetko plynúť. Tantra masážou sa uvoľnia a nemyslia na to, či dosiahnu orgazmus. Ten totiž nepovažujú za cieľ sexu. O to príjemnejšie potom je ich spoločné splynutie.

Scarlette Johansson

Známe herečka sa dostala k tantrickej masáži a tantrickému sexu prostredníctvom jej priateľa Josha Hartnetta, ktorý jej k narodeninám podaroval knižku o umení tantry. Scarlette neváhala a všetko si naštudovala. Tantrický sex bol pre ňu spočiatku náročný avšak po čase si ho začala užívať viac a viac.

Tom Hanks

Dalo by sa povedať, že tantrická masáž jemu a jeho manželke Rite Wilson pomohla prekonať krízu vo vzťahu. On sám sa vyjadril, že kľúčom k harmonickému vzťahu je vedieť spolu komunikovať, vedieť sa počúvať, veľa sa spolu smiať a mať tantrický sex. No Tom a Rita sú spolu 30 rokov, takže niečo na tom pravdy bude. Pekný príklad toho, ako dokážu prvky tantry udržať váš vzťah živý a zábavný.

 

Tak čo, vyskúšate aj vy tantrickú masáž či tantrický sex s vaším partnerom? Oživte váš vzťah a prineste mu novú iskru.