Hektické životné tempo, stres, nedostatok spánku, znečistené životné prostredie a nedostatočný pitný režim – to všetko sa odráža na stave nášho organizmu. Sme unavení, bez života a energie. Ako sa vyhnúť vyčerpaniu a dodať telu silu, ktorú potrebuje v zimných mesiacoch ešte o niečo viac?

Vitamín C môžete poznať tiež ako L – kyselinu askorbovú: tento názov pochádza z  názvu ochorenia skorbut, ku ktorému dochádza pri nedostatku vitamínu C. Jeho najbohatším prírodným zdrojom je ovocie, napríklad pomaranče a citróny, jahody a kivi. Telu ho však treba dodať zvnútra, stavte na doplnok stravy Thermo Complete. Tablety so špeciálnou zmesou prírodného kofeínu zo zeleného čaju a yerba maté pôsobia povzbudzujúco, prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu a chránia pred oxidačným stresom.

Prečo je pre nás vitamín C taký dôležitý?

Cítite sa unavení a bez života? Nadopujte sa vitamínom C!

Jeho konzumácia sa obvykle odporúča pre zlepšenie celkového zdravia a podporu imunitného systému, býva tiež účinnou zložkou výrobkov starostlivosti o pleť. Ide o silný antioxidant, ktorý chráni bunky pred oxidačným stresom, neutralizuje voľné radikály a posilňuje ochranné bunkové bariéry. V pleťovej starostlivosti táto látka pomáha chrániť pleť, napráva poškodenie buniek a kožnej bariéry a podporuje hydratáciu pleti. Inak povedané, udržiava našu pleť vitálnu, sviežu a mlado vyzerajúcu.

Vitamín C pre celkovú vitalitu nielen v zime

„Céčko“ je osvedčeným pomocníkom pre podporu nášho celkového zdravia. Nielenže posilňuje náš imunitný systém, ale tiež pomáha chrániť náš organizmus pred škodlivými účinkami voľných radikálov. Slnko, znečistené ovzdušie, zafajčené prostredie: existuje veľa zdrojov voľných radikálov, ktoré môžu spôsobovať oxidačný stres a majú negatívny vplyv na náš celkový zdravotný stav. Ako sa brániť? Vhodné je podporiť imunitný systém stravou bohatou na vitamíny a dopriať si účinné výživové doplnky od Herbalife Nutrition. Zlepšiť vlastné obranné mechanizmy tela môžeme práve „céčkom“. Vitamín C je jednou z osvedčených ciest ako sa chrániť pred oxidačným stresom a škodlivým vplyvom voľných radikálov. Tým, že si naše telo nevie vlastný vitamín C vyrobiť, musíme mu ho dodať, napríklad výživovým doplnkom Thermo Complete. Jeho účinky na seba nenechajú dlho čakať a vy sa onedlho budete cítiť opäť vo forme!